Konferencja trenerów: „Chcieliśmy strzelić bramkę i iść za ciosem”, „Było widać chęć i determinację”

Ewa  -  24 sierpnia 2016 21:22
0
1067

Brosz_prezentacja_1617

Ciężko jest na tak trudnym terenie grać na zero z tyłu – powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Marcin Brosz, trener Górnika.

Marcin Brosz (trener Górnika):W pierwszej części spotkania walczyliśmy o środek pola, nie wiem kto wygrał. W późniejszym fragmencie gry sytuacje stwarzał zespół gospodarzy.  W pierwszej połowie przy stanie 0:0 mieliśmy swoje sytuacje i myśleliśmy, że to jest nasza szansa. Ciężko jest na tak trudnym terenie grać na zero z tyłu. W drugiej połowie chcieliśmy strzelić bramkę i iść za ciosem, bo mamy swoje cele, jednak po kontrze straciliśmy gola i mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Radosław Mroczkowski (trener Sandecji): – Fajnie, że mogliśmy zagrać taki mecz, po naszej przegranej w Sosnowcu. Mocno to przeżyliśmy i chcieliśmy zmazać plamy. Było widać chęć i determinację chłopaków. Stwarzaliśmy sytuacje i mogliśmy wykorzystać ich więcej. Cieszmy się z tego co jest, bo w takim rytmie jak gramy, to jest mecze co trzy dni, to było dobre spotkanie. Cieszę się, że mamy punkty i że nie było większych strat. Jedziemy dalej. Teraz mamy wyjazd i będziemy się starać, żeby zebrać punkty.