Konferencja trenerów: „Byliśmy świadkami dobrego meczu”, „Kwestia awansu jest otwarta”

Milo  -  18 marca 2014 21:06
0
859

Jozef_Dankowski_Gornik_Pogon

– Gry nie musimy się wstydzić, bo pokazaliśmy kilka niezłych akcji i stworzyliśmy kilka dobrych okazji do zdobycia bramki, dzięki czemu byliśmy świadkami dobrego meczu. – powiedział po przegranym spotkaniu pucharowym Józef Dankowski, trener Górnika Zabrze.

Józef Dankowski (trener Górnika):Ciężko nam wygrać mecz czy ligowy, czy pucharowy. Gry nie musimy się wstydzić, bo pokazaliśmy kilka niezłych akcji i stworzyliśmy kilka dobrych okazji do zdobycia bramki, dzięki czemu byliśmy świadkami dobrego meczu. Kwestia awansu do półfinału jest nadal otwarta. Dziś gratulujemy Zawiszy zwycięstwa, ale w rewanżu zrobimy wszystko, aby to Górnik awansował do półfinału.

Ryszard Tarasiewicz (trener Zawiszy): – Górnik w większości spotkania lepiej operował piłką w środku pola. My nie ustrzegliśmy się technicznych błędów, przez co mecz kosztował nas więcej wysiłku niż rywali. Chłopcy pokazali znów charakter, bo nie pierwszy raz tracimy pierwsi bramkę, a mimo to nie podłamuje nas to i dążymy do zwycięstwa. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w rewanżu będzie nas czekało ciężkie spotkanie. Jednak to nas wygrana przybliża do półfinału.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments