Konferencja trenerów: „Byliśmy drużyną lepszą”, „Był to bardzo ciężki mecz”

Milo  -  7 maja 2016 23:15
0
1057

001_gornik_slask_zurek_160429

– Zakończyliśmy mecz tylko remisem, ale widocznie taka nasza dola. Do końca będzie bardzo duża walka. Do rozegrania pozostały dwa mecze i trzeba walczyć do końca – powiedział Jan Żurek, trener Górnika Zabrze.

Jan Żurek (trener Górnika Zabrze): – Na pewno byliśmy drużyną lepszą i to nie ulega kwestii. Przyjechaliśmy tutaj jako goście, ale to my dyktowaliśmy warunki. Łęczna czekała na nasz błąd, a może prezent. Był prezent, ale nie wykorzystany. Za wrażenia artystyczne i posiadanie piłki nie przyznaje się punktów. Mieliśmy sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Zakończyliśmy mecz tylko remisem, ale widocznie taka nasza dola. Do końca będzie bardzo duża walka. Do rozegrania pozostały dwa mecze i trzeba walczyć do końca.

Andrzej Rybarski (trener Górnika Łęczna): Zarówno dla nas, jak i Górnika Zabrze był to bardzo ciężki mecz. Zważywszy na to po jakim jesteśmy okresie i o co walczymy. Było to widać na boisku, jeśli chodzi o otwartość tego meczu. Jedna sytuacja mogła przeważyć o wyniku. Mieliśmy tą sytuację, ale jej nie wykorzystaliśmy. Mowa oczywiście o niewykorzystanym karnym. Dziękuje chłopakom za walkę i zaangażowanie.

Źródło: gornikzabrze.pl/gornik.leczna.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments