Konferencja trenerów: „Był to mecz o kilku obliczach”, „Mieliśmy huśtawkę emocji”

kamres  -  28 września 2014 18:05
0
944

Dankowski_konferencja_Górnik_Lechia_1415

– Cieszyć należy się z tego, że zdążyliśmy i zremisowaliśmy. Bardzo jesteśmy źli, że zbyt łatwo doprowadziliśmy do takiej sytuacji w której musieliśmy gonić wynik – powiedział na pomeczowej konferencji Józef Dankowski, trener Górnika Zabrze. Tymczasowy szkoleniowiec Lechii Tomasz Unton dodał – Popełniliśmy dwa błędy po których straciliśmy bramki.

Tomasz Unton (trener Lechii): Mieliśmy huśtawkę emocji. Przed tym spotkaniem remis wzięlibyśmy w ciemno. Popełniliśmy dwa błędy po których straciliśmy bramki. Muszę pochwalić zespół, który był zdyscyplinowany wykonywał nasze polecenia. Wykonaliśmy zadanie domowe prawidłowo. Dobrze przygotowaliśmy się do tego spotkania. Mieliśmy dużo sytuacji bramkowych, ale wynik skończył się 2:2

Józef Dankowski (trener Górnika): Był to mecz o kilku obliczach. Początek w naszym wykonaniu był mało przekonywujący. Po strzeleniu bramki wydawało się, że ten mecz będziemy mieć pod kontrolą. Znów przytrafiły nam się błędy, które całkowicie odmieniły nasze nastawienie. Cieszyć należy się z tego, że zdążyliśmy i zremisowaliśmy. Bardzo jesteśmy źli, że zbyt łatwo doprowadziliśmy do takiej sytuacji w której musieliśmy gonić wynik. Widzieliśmy przed meczem,  że Lechia dysponuje dobrym składem i zespołem. Wiedzieliśmy, że będziemy musieli bardzo uważać. Musimy być zadowoleni z tego, że mecz skończył się podziałem punktów. Mateusz Zachara miał zmęczony mięsień przywodziciela na jednym z przedmeczowych zajęć znów poczuł ból. Przed spotkaniem mieliśmy dylemat czy poświecić go na ten mecz czy mieć go w dyspozycji na kolejne kolejki. Zdecydowaliśmy się, że będziemy potrzebować Mateusza w następnych meczach. Zastępujący go Łuczak spełnił swoje zadanie.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments