Konferencja prasowa przed meczem Górnik Zabrze – Stal Mielec

Kris  -  9 maja 2024 16:29
11
5147

W czwartek w siedzibie klubu odbyła się tradycyjna, przedmeczowa konferencja prasowa.Na pytania dziennikarzy odpowiadał trener Górnika Zabrze Jan Urban.

Przypomnijmy, że spotkanie Trójkolorowych z mielecką Stalą rozegrane zostanie w ramach 32. kolejki PKO BP Ekstraklasy w sobotę 11 maja. Początek meczu wyznaczono na godz. 15:00. Poniżej dokładny zapis dzisiejszej konferencji.

Graj i wygrywaj z nami na betcris.pl

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl
Wideo: GórnikTV

Subscribe
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Panie trenerze co to znaczy „jak zagramy dobry mecz to ten z Cracovią był wypadkiem przy pracy ” a jak dalej będziemy robić to co z Cracovią to co ??????? Cracovia przegrała z Puszczą bo co ??? bo Puszcza im nie OPie……meczu JASNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak wam brakuje wzrost to grajcie w szpilkach !!!!

Te dowcipy to sam wymyślasz, czy mama z tatą pomagają?

Sam-natchniony przez takich jak ty……Co się dzieje , że konferencja przed meczem jest tym razem już w środę ????? czyżby już w czwartek wiedzieli jaki będzie wynik meczu w sobotę ??????????????????????????????????????????????????

i nie pieprz, że jesteś za Górnikiem! Pewnie z Tuskiem za swoją Lechią… bo my szanujemy swoich!

„Lechita” – tak się określa kibiców nie tylko Lechii Gdańsk, ale i Lecha Poznań ….
To po pierwsze, po drugie, w okresie od średniowiecza Lechitami określało się Polaków, do dzisiaj np: kraje arabskie i Turcja używa takiej nazwy. a Turcja, jako jedyne państwo na świecie nigdy nie uznało rozbiorów Polski- nie chcąc się pogodzić, z faktem, że tak potężne państwo , jak Polska pobiło ich w bitwie po Wiedniem a historycznie zostało rozebrane przez zaborców …..

Donald, to nie tylko Tusk….. ale i kaczor ……choć z z kreskówek Disneya.

Panie trenerze- jak ni ma Ennaliego, to koniecznie na szpicy niech pan wystawi drewnika w betonowych butach, swojego pupilka, który w całym sezonie strzelił- właściwie to dobił piłkę- 1 gola i zanotował 1 asystę…Jego obecność na boisku przesądzi o przekreśleniu marzeń na dobry wynik i walkę o pudło ……

Inoś nie Krawczyk !- please …………………………………..

Brakuje wzrostu ? Kostas za Szcześniaka, Musiolik na szpice i problem zniknie

Niegłupie z tym Kostasem, jedynie chyba jednak musiał by grać za Rafała, bo obydwaj są dość wolni w przeciwieństwie do Kryspina

To niech se założą szczudła, bydom wysocy i bydom szybciej zprd-ać po boisku !