Konferencja prasowa przed meczem Górnik Zabrze – Radomiak Radom

W.  -  9 lutego 2023 15:41
6
3446

W czwartek, na trzy dni przed meczem Górnika Zabrze z Radomiakiem Radom odbyła się tradycyjna przedmeczowa konferencja prasowa, podczas której z przedstawicielami mediów spotkał się trener Górnika – Bartosch Gaul.

Przypomnijmy, że spotkanie Trójkolorowych z Radomiakiem Radom rozegrane zostanie w ramach 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w najbliższą niedzielę (12 lutego) o godzinie 15:00 na Arenie im. Ernesta Pohla w Zabrzu.

Poniżej przedstawiamy dokładny zapis dzisiejszej konferencji.

 

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze/Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl
Wideo: Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zacznijcie w koncu wygrywać, a nie ord. O pechu, czy braku skuteczności, bo wpierw trzeba mieć okazję do strzelania goli, a nie pieprzenie o braku skuteczności..

Ciągle to samo i o tym samym, a punktów jak nie było tak nie ma bo 4 mecze i 1 punkt to po prostu 0 !!!! Bramkarz na dziś to ostatnia sprawa do wzmocnienia……….

Na Górnika wystarczy odpowiednia taktyka, czyli solidna obrona i Górnik leży i kwiczy, bo z przodu nie ma pomyslu na granie, a z tyłu ma najgorsza obronę w lidze. Jedyne co się nauczyli u tego trenera, to podawanie pilki na swojej połowie w nieskończoność taki rodzaj gry w dziada bez dziada, podanie do bramkarza, laga do przodu i strata. A przy takiej obronie zazwyczaj przeciwnik coś tam strzeli.

Brutalnie mówiąc, jeśli nie będzie 3 punktów wpadamy w strefę spadkową i jesteśmy w dupie..
Moim zdaniem jeśli Trener nie zdobędzie 4 pkt w trzech następnych meczach trzeba pinie zmieniać go.
Inaczej się spierdolimy.

napiszcie info kibicom kto zwolnil pana URBANA z imienia i nazwiska albo boicie sie ze kibice dowiedza sie prawdy CHINY sie klaniaja ta informacja popwinna byc dawno podana czego sie boicie

gaul jeszcze jeden taki mecz jak np z crakowia i trybuny benda puste przez takich amatorow jak ty i transfery typu olkowki brool