Konferencja prasowa przed meczem Górnik Zabrze – Legia Warszawa

Kibic  -  2 marca 2023 16:55
6
4392

W czwartek, na dwa dni przed meczem Górnika Zabrze z Legią Warszawa odbyła się tradycyjna, przedmeczowa konferencja prasowa. Na pytania dziennikarzy odpowiadał trener Górnika Zabrze, Bartosch Gaul.

Przypomnijmy, że spotkanie Trójkolorowych z Legią rozegrane zostanie w ramach 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w najbliższą sobotę (4 marca) o godzinie 20:00 na Arenie im. Ernesta Pohla w Zabrzu.

Poniżej przedstawiamy dokładny zapis dzisiejszej konferencji.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Górnik Zabrze YT

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Oj co za cisza czy lęk- ciągle pada to…………………….samo i śliskie jak brzuch ryby. Niepokoi mnie to…………

Legia! Co? Ty wiysz co 🙂

Panie trenerze mecz z Górnika z Legią to pojedynek priorytetowy tu musi być silna drużyna wystawiona i nie ma kombinacji.Bedzie komplet publiczności bo Ci kibice kochają Wielkiego Górnika i im należy się te zwycięstwo druga kwestia tu jest też Pana posada jak i przyszłość Górnika to istotne kwestie.No i dla większości zawodników musi pojawić się czerwona lampka że skoro nic nie wnoszą do drużyny to dyrektor sportowy Milik powinien na czerwony dywan ich wezwać.Brakuje w Górniku takich zawodników jak Jacek Wiśniewski Adam Kompala czy Adam Banaś ludzi co by powiedzieli wprost dla tego klub masz gryźć trawę i ziemię masz z…..albo won.Powiem to poraz 100raz Górnik to nie jakiś tam klubik tylko wielka marka gdzie nosząc herb na piersi taki zawodnik ma czuć to we krwi i sercu że gra dla klubu o wspaniałej historii i jest legendą to marka.

Wisnia to był cienks faja.Nadrabial wygladem .

A ty żeś nawet bez faji jest

Panie Gaul, …. albo nie. Nie chce mi się pisać.