Konferencja prasowa przed meczem Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk

Kris  -  15 kwietnia 2022 15:07
7
3164

W piątek 15 kwietnia, na trzy dni przed spotkaniem Górnika Zabrze z Lechią Gdańsk, które rozegrane zostanie w ramach 29. kolejki PKO Ekstraklasy, w klubowej salce odbyła się tradycyjna przedmeczowa konferencja prasowa, podczas której na pytania dziennikarzy odpowiadał szkoleniowiec Górnika – Jan Urban. 

Poniżej przedstawiamy zapis dzisiejszej konferencji prasowej.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl
Wideo: Górnik Zabrze

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co tak cicho ?????!!!!!

Niestety to samo,ponownie,bla,bla,bla,to co robi trener dokładnie,żeby poprawić skuteczność,na treningach.wyglada to blado.Jak tak mamy grać,to wszyscy nas zleją..Lechia jest lepsza.Druga linia w składzie Manneh,Mvondo?czemu nie próbować,a na lewej Szymański i Cholewiak.Wygrajcie jeden mecz na Święta u siebie.Bo będziemy się bronić przed spadkiem.Niewiele brakuje.

Co za bzdury, siedź cicho, nie rób nam wstydu

Panie trenerze , co tak niesmiało mowi Pan o tej drugiej stronie…….? Idą świeta i należało by sprawy nazywać po imieniu, kibice to nie dylatanci, a takie wybielanie ich tylko wk………Pogodnych i radosnych świąt z Błogosławieństwem Zmartwychwstałego Pana

Co wy chcecie od Urbana ,to jego ostatnie 6 meczów, nie będzie wychodził przed szereg .Od czerwca przejmuje nas trener z częstochowskiej okręgówki a wtedy …… A z resztą to raczej nie będzie koniec zmian .

Skąd takie info

J. Urban to facet na poziomie. Zawsze wyważony, rzeczowy i uprzejmy. Najlepszego Trenerze.