Konferencja prasowa przed meczem Górnik Zabrze – Korona Kielce

Kris  -  5 kwietnia 2023 16:39
5
4134

W środę, na dzień przed meczem Górnika Zabrze z Koroną Kielce odbyła się tradycyjna, przedmeczowa konferencja prasowa. Na pytania dziennikarzy odpowiadał trener Jan Urban.

Przypomnijmy, że spotkanie Trójkolorowych z Koroną rozegrane zostanie w ramach 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w Wielki Czwartek (6 kwietnia) o godzinie 20:30 na Arenie im. Ernesta Pohla w Zabrzu.

Poniżej przedstawiamy dokładny zapis dzisiejszej konferencji.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Górnik Zabrze YT

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Na zawsze wierni na zawsze oddani…na zawsze Górnika Zabrzanskiego fani…..

Panie trenerze, niech pan uświadomi swoich piłkarzy na to, żeby nie gromadzili się w polu karnym kiedy Górnik prowadzi akcję, bo w ten sposób ściągają obrońców Legii na pole karne i wspólnie tworzą las nóg i tułowi co uniemożliwia choćby dośrodkowania na wolne pole czy strzały z dystansu. Piłkarze mają wchodzić w pole karne dopiero wtedy, kiedy piłka jest w locie zagrana przez skrzydłowego. Nie wiem skąd u nich takie nawyki, czy ich Gaul nauczył gry na aferę i przypadek, wcześniej nawet za Brosza tego nie grali. Jak będą gromadzić się w polu karnym, to niech nie liczą na sytuacje bramkowe, bo ich nie będzie. A co do tego meczu z Koroną, oglądając jej wiosenne mecze i oglądając mecze Górnika, Korona ma sporo atutów, Górnik ich nie ma jeśli zagra tak, jak gra w tym sezonie.

Bravo Gałązka👏🤮

Różnica jest ogromna między zespołem co był wcześniej a co jest teraz.Jak większość szrotu nasciaganego nie nadaje się do gry pytanie o Marose jest strzałem w dziesiątkę i wszystko jasne że gościu obniżył loty i nawet do rezerw nie nadaje się tak jak Krawczyk.Roboty to trener Urban ma fest że jak utrzymuje Górnika to w Zabrzu będziemy mieć święto a trener oby nie posiwiał bo naprawdę aż mi go szkoda że po tym wszystkim.

jakzescie nasciagali lebiody so strzelaja po 1 lub 2 bramki na sezon to co?!