Konferencja prasowa po podpisaniu kontraktu przez Lukasa Podolskiego

Kibic  -  20 maja 2022 18:30
5
5065

W piątek siedzibie klubu odbyła się konferencja prasowa, związana oczywiście z faktem podpisania nowej umowy przez Lukasa Podolskiego z Górnikiem Zabrze na sezon 2022/23. Z przedstawicielami mediów spotkali się Lukas Podolski, Prezydent Miasta Zabrze, pani Małgorzata Mańka – Szulik oraz Prezes Górnika, pan Arkadiusz Szymanek.

Poniżej zapis całej konferencji

 

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Górnik Zabrze

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

OBCJA ,,PO,, W TYM KRAJU ROBIŁA TYLKO RUINĘ ALBO KRADŁA I SPRZEDAWAŁA WSZYSTKO ZA GROSZE. PRZY SZULIKOWEJ I JEJ BANDZIE WPADNIEMY W TAKIE DŁUGI , ŻE ZA PARĘ LAT,TO NA 2 LIDZE SIĘ NIE ZATRZYMAMY!! BUDOWANIE 4 TRYBUNY KAŻDY ROZSĄDNY KIBIC MÓGŁ PRZEWIDZIEĆ , ŻE ZACZNIE SIĘ W KAMPANIĘ WYBORCZĄ….ZARZĄDZANIE TYM KLUBEM TO MIEJSKA AMATORSZCZYZNA! POLDIEGO ZA DYREKTORA SPORTOWEGO I TYLE!! NIE! BO JEST NIEWYGODNY! TOWARZYSTWO,,PO,, MIEJSKIE BAWI SIĘ W WŁASNYM TOWARZYSTWIE W ZARZĄDZANIE KLUBEM!

Stek bzdur, popij mocnym fullem

POwcu! Wspomnisz moje słowa. Mam za dużo lat , żeby nie widziedzieć jak towarzystwa z rad miasta bawią się w zarządzanie różnymi spółkami. W szczególności towarzystwa z PO.Nie dopuszczanie ludzi z zewnątrz na decydujące stanowiska to norma. A jeżeli tacy się znajdą aby ludzi uspokoić to są mocno ograniczeni przez przepisy w postaci weta rady. To tzw towarzystwo wzajemnej adoracji Ty syneczku dobrze o tym wiesz albo masz rodzinę w tych strukturach! GÓRNIKA Z TYM ZARZĄDEM POD WODZĄ MIEJSKIEGO ,,PO,, CZEKA GENERACJA DŁUGÓW A POTEM SZYBKI SPADEK LUB WYJAZD OD RAZU DO 4 LIGII!! I napij się mleka mamlasie jak nie masz pojęcia o polityce darmozjadów miejskich.

Synku bredzisz a już wycieczki o rodzinie w strukturach świadczą dobitnie że g… wiesz o realiach. Otwieraj drugą puszkę bo już południe dochodzi heheh

Dobitnie POwcu na bank jesteś blisko tych lebrów z UM w zarządzie Górnika.. Ale takiemu lemingowi ch..wytłumaczysz , że klub jest na równi pochyłej na dno!!