Komunikat Zarządu Górnika Zabrze SSA

Luq  -  9 maja 2013 06:40
0
864

herb
Zarząd Górnika Zabrze SSA wydał komunikat, w którym wspiera sztab szkoleniowy i drużynę, by ta osiągnęła jak najlepsze miejsce w obecnym sezonie. Poniżej można przeczytać całą jego treść.

„- Zarząd Górnika Zabrze SSA w pełni wspiera działania sztabu szkoleniowego i drużyny w celu osiągnięcia jak najlepszego wyniku sportowego na koniec sezonu 2012/13. Cały czas stoimy murem za zespołem i bardzo liczymy na wsparcie ze strony kibiców, którzy już wielokrotnie dawali dowody swojego oddania klubowi. Wszystkie tematy do wyjaśnienia zostaną omówione do czasu najbliższego meczu ligowego, tak by nie miały one wpływu na przygotowania zespołu do ostatnich pięciu spotkań, w których liczymy na dobre wyniki sportowe.

Jesteśmy świadomi słabych wyników drużyny w rundzie wiosennej, ale robimy wszystko, by końcówka sezonu była satysfakcjonująca dla kibiców Górnika Zabrze.

Zarząd Górnika Zabrze jednocześnie dementuje spekulacje i oskarżenia dotyczące rzekomego braku zainteresowania ze strony drużyny grą w europejskich pucharach. Piłkarze za awans do europejskich pucharów mają zagwarantowane bardzo wysokie premie finansowe, więc wspomniane spekulacje są wysoce nieuprawnione. Występy w europejskich pucharach to wielki splendor dla klubu, czyli to na co czekamy od lat. Niejednokrotnie nasz klub w ciężkich chwilach podnosił się, mając za sobą wsparcie swoich wiernych i oddanych kibiców.

Ponadto informujemy, że opisywana w mediach sytuacja z wejściem do szatni działacza sugerującego piłkarzom zajęcie najwyżej piątego  miejsca w rozgrywkach ekstraklasy, w żadnym wypadku nie dotyczy Górnika Zabrze. Taka sytuacja w naszym klubie nigdy nie miała miejsca”.

źródło: gornikzabrze.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments