Komunikat Torcidy: Bojkot zawieszony

Kibic  -  9 listopada 2021 20:47
11
3458

We wtorek doszło do spotkania Torcidy z przedstawicielami klubu, w wyniku czego bojkot został zawieszony. Przypomnijmy, że kibice ogłosili go po meczu (16 października) z Wisłą Kraków. W spotkaniu przeciwko Zagłębiu Lubin nie było zorganizowanego dopingu.

W więcej w poniższym komunikacie.

Źródło: Torcida Górnik
Foto: Roosevelta81.pl/ Torcida Górnik

 

11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
rez. 6bdsz
10 listopada 2021 07:48

NO K.!!! W KOŃCU MŁODZIEŻ POSZŁA PO ROZUM DO GŁOWY!! NIE SZTUKA KOPAĆ LEŻĄCEGO! SZTUKA GO WESPRZEĆ I POSTAWIĆ NA NOGI!! JEŚLI CI NA NIM ZALEŻY , A JEŚLI NIE TO GO NIE DOBIJAĆ!!

agerrd
11 listopada 2021 00:53
Reply to  rez. 6bdsz

właśnie ona nigdzie nie poszła bo nie ma gdzie iść chyba że z puszką po trybunach a wiadomo że pieniądze z puszek szybko się kończą bo potrzeby są na prawdę duże a bieda co dzień zagląda do oczu -tak naprawdę tam jest niewiele osób które pamiętają jakikolwiek sukces sportowy klubu pamiętają raczej spadki frustracje i degrengoladę wszystkie pozytywne rzeczy które normalnie są dla klubu szansą na rozwój w Zabrzu są czymś przeciwnym -przyjście z pompą sponsora jakim był allianz skończyło się spadkiem i długami z tego okresu została tylko fotka pani prezydent z Henrykiem Kasperczakiem i szalikiem z napisem 15 Mistrz Polski i tyle potem budowa stadionu skończyła się na 3 trybunach i brakiem szansy na toaletę w przerwie -normalnie w Europie dzień meczowy to zyski dla klubu w Zabrzu jednak się nie da pieniądze się rozmywają a niejednokrotnie organizacja meczu wiąże się ze stratami niewiarygodne ale prawdziwe- przyjście Podolskiego kolejna pompa na początku i po kilku miesiącach wszystko się sypło chłop ma 1 asystę na całą rundę i wygląda na gościa który ma powoli dosyć mało tego chłopaki lepiej wyglądają punktują jak gościa nie ma w składzie-tak dużej się nie da i to musi w końcu się skończyć

prawdziwy
10 listopada 2021 10:38

szkoda ze wracaja …..gowniarze z Torcidy zas beda psuc atme.

Tomasz
10 listopada 2021 18:11
Reply to  prawdziwy

Jak nie ma tych gówniarzy z Torcidy to atmosfera jest jak w kościele. Ostatni mecz z zagłębiem to pokazał, tamci przez cały mecz obrażali Górnika a wy słonecznik, piwko i kiełbaska a dopingu zero no może jakieś sporadyczne oh ahy. Nie chodzę na Torcide też jestem piknikiem ale takich farmazonów nie potrafię zdzierżyć.

Krzysio
10 listopada 2021 13:28

Jak to jest, rządzić klubem, zmieniać ludzi decydujących w klubie, i nie brać żadnej odpowiedzialności za to?.

RemkoKSG
10 listopada 2021 18:35

Wszyscy na mecz z Legia. Tylko zwycięstwo.

Grzegorz
10 listopada 2021 20:49

Znowu zaczną zapierdalać z puszkami na oprawy…..jak to jest, na 7egłej sa co mecz oprawy niekiedy pisza o niej w europie….u nas zbieraja co mecz a fana nowa raz na rok !!!!!

ędrju
10 listopada 2021 21:21

W meczu z Legią powinny trybuny świecić pustkami. Jak się chce wymagać by drużyna walczyła jak Stal mielec z Legią czy Łęczna z Lechem, to trzeba ich tego nauczyć. A nie ma nic skuteczniejszego jak brak pieniędzy w kasie.

Izard
11 listopada 2021 03:25

A walcie się na cyce sprzedawczyki. Przyjadę, ale nie będę z wami siedział na tej samej trybunie, bo by mnie na wymioty brało.

Mexykanos
11 listopada 2021 21:49

W Górniku trzeba totalnej przebudowy od samej góry po kadrę.Torcida szybko uległa zarzdowi.Kazdy kibic Górnika domaga się zmian ale nie figurantów a fachowców.
Rozliczyc każdego z pracy nie ma wybacz ani sentymentów.

Piterek
14 listopada 2021 15:09

Może i fajnie, że kolejna ekipa nie będzie nas obrażała u nas w domu, ale niesmak pozostał.