Komunikat Stowarzyszenia Torcida Górnik

g.rajda  -  4 listopada 2015 15:00
0
1400

torcidaCzłonkowie Stowarzyszenia spotkali się w czwartek z Panią Prezydent Małgorzatą Mańką-Szulik oraz Panem Krzysztofem Lewandowskim.
Na spotkaniu wyraziliśmy swoje zaniepokojenie sytuacją w której znajduje się obecnie Górnik Zabrze S.S.A
Podczas 1,5 godzinnej dyskusji, staraliśmy się dokładnie przedstawić właścicielowi , w jakich dziedzinach klubowi trzeba pomóc.
Podczas spotkania, nie zostaliśmy poinformowani, jakie zmiany personalne zostaną w klubie poczynione, a o zmianach które mają nastąpić, dowiedzieliśmy się jak większość z Was, z forum internetowego.
Informacje tam zawarte, okazały się prawdziwe i w dzisiejszym komunikacie UM potwierdzone.
Czy będą to zmiany, które wyjdą klubowi na lepsze? Najbliższy czas pokaże.
Uważamy, że zarówno Klub jak i Spółka Stadion, powoli stają się miejscem, w którym lądują 'zasłużeni’ dla miasta Zabrze( Dębicki, Szoltysek, Heryszek, Bochynek i inni) , a nie ludzie którym dobro Górnika leży na sercu, i zrobili by wszystko aby przywrócić mu dawny blask.
Szanujemy to, iż miasto nie zostawiło Górnika na lodzie po odejściu firmy ubezpieczeniowej która zostawiła po sobie same problemy.
Szanujemy pomoc poprzez wypuszczenie obligacji.
Doceniamy również trud włożony w budowę stadionu…..
Ale nie możemy pozwolić na sytuację , w której klub i stadion staje się miejscem przechowywania 'spadochroniarzy’ i jest źle zarządzany.
Mamy nadzieję, że z wszystkich tych sytuacji, Miasto jako właściciel wyciągnął odpowiednie wnioski i najbliższe miesiące pokażą, że Górnik Zabrze, posiada najlepszy stadion w regionie i jest w czołówce klubów ekstraklasy pod względem zarządzania, sportu czy marketingu.
Nie zapominajmy wszyscy ( szczególnie Spółka Stadion), że najważniejszy w tym wszystkim jest kibic, bez którego, klub sportowy nie ma prawa bytu.
Ze sportowym pozdrowieniem,
Stowarzyszenie Torcida Górnik

Źródło: gornikforum.com
Foto: gornikforum.com

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments