Kolejny żuraw odleciał. Montują szklaną balustradę (galeria)

kamres  -  7 czerwca 2013 13:41
0
1359

stadion02_czerwiec2013

Pogoda jak na czerwiec jest katastrofalna. Mgły, deszcz i zimny wiatr. Nie odpowiada ona również stadu żurawi na naszym stadionie, które zadomowiły się w sześcioosobowej gromadce. Jeden z nich już dawno opuścił rodzinne gniazdo, a drugi odleciał w cieplejsze rejony także z powodu ochłodzenia.

Robotnicy rozebrali ostatniego żurawia w północnej części placu budowy. Zauważyliśmy tam również pracowników porządkujących teren. Budynki kas otrzymują stalowe mocowania do których zamontowane zostanie ocieplenie ścian.

Pracownicy na trybunie południowej układali szklaną balustradę poziomu +4. Należy zachować przy tym szczególną ostrożność. Gdyby taka szyba spadła 20 metrów w dół, nie byłoby zbyt ciekawie. Podczas naszej stadionowej wizyty alpiniści montowali elewację w narożniku północno-wschodnim. Natomiast po przeciwnej stronie, na trybunie południowej, trwały prace związane z układaniem konstrukcji stalowej dachu. Patrząc trochę niżej, zauważyliśmy robotników układających kolejne metry muru na poziomie +2.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z wyprawy na stadion:

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments