Kolejny transfer Górnika Zabrze. Sebastian Musiolik trafił na Roosevelta

g.rajda  -  4 lipca 2023 20:00
25
7985
Sebastian Musiolik jeszcze w barwach ROW Rybnik

Sebastian Musiolik przychodzi do Górnika Zabrze. Od kilkunastu dni sportowe media spekulowały na temat ewentualnego przejścia napastnika do 14-krotnych mistrzów Polski. We wtorek zabrzański klub ogłosił transfer 27-latka. Kontrakt został podpisany na trzy lata i ma obowiązywać do 31 maja 2026 roku.

Ten mierzący 193 cm napastnik przez kilka lat występował w Rakowie Częstochowa. Musiolik ma na koncie zatem tytuł mistrzowski i dwa wicemistrzostwa oraz dwa Puchary Polski, aczkolwiek jego indywidualne statystyki nie powalają. Urodzony w Knurowie zawodnik zdobył w tym czasie zaledwie 11 goli, w tym 2 rozgrywkach PP. Pozostaje wierzyć, że w Zabrzu pokaże zdecydowanie większą skuteczność.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: rybnik.com.pl

Subscribe
Powiadom o
25 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przy Panu Janku zacznie strzelać

Chyba ze szlojdra

🤣🤣🤣🤣 I tera szukanie po internetach co to 🙂

A ktoś w klubie przeczytał jego statystyki?

Chu. z statystykami bo tam inni grali zamiast niego

Jak ktoś ma pow 25 i nie miał sezonu w którym strzela to nie zacznie. To będzie Sobczyk 2. W porywach zmiennik Krawczyka. Ani młody ani dobry. Z dotychczasowych transferów ten jest najbardziej niezrozumiały. Pozostali rokują lub jak ten Niemiec przynajmniej są zagadką. Bardzo, bardzo chciałbym nie mieć racji za rok i móc to odszczekać.

Trafione w punkt

A w czym Krawczyk lepszy przez 4 sezony tylko 5 przyzwitych meczy ,dla mnie niezrozumiałe jest po co było przedłużać z Krawczykiem kontrakt,jak brało się Musiolika piłkarza o podobnym profilu.

A Angulo kiedy zacząl strzelac? Hha dupcynie o marynie

Na trzy lata ? Cos sie dzieje mam nadzieje dobrego w gorniku:)

Sebastian – witamy w Górniku! Skoro trener Urban uznał, że będziesz przydatny w jego układance personalnej i taktycznej, to pozostaje tylko trzymać kciuki za to, byś jak najlepiej wkomponował się do drużyny Trójkolorowych. Powodzenia!

Niekoniecznie Urban. Brali co było….

Nie sądzę, żeby bez zgody trenera wcisnęli mu do drużyny napastnika, z którym podpisali kontrakt od razu na trzy lata. A mam wrażenie, że Musiolik to taki profil napadziora, o który chodziło trenerowi (wysoki, silny fizycznie, umiejący grać tyłem do bramki, mający więc wszystkie pożądane cechy poza skutecznością, ale tu pewnie kwestie finansowe wchodziły w grę i na lepszego napastnika, takiego, który regularnie strzela w sezonie choćby te 10 – 12 bramek Górnika po prostu nie było stać…). Czy Sebastian się sprawdzi w Górniku? Tego oczywiście nie wiem, ale trzymam kciuki, żeby tak było…

Plotki okazały się prawdziwe ale nagle nie zacznie strzelać dużo bramek a jego statystyki są takie że niektórzy obrońcy strzelają więcej bramek 😀

Tak jak pozostałe transfery bardzo pozytywne, to ten niestety kiepski. No cóż, mamy co mamy/

Krawczyk już trzęsie sie ze strachu.A też przedłużył,no to qrwa bedzie szło na ostro.

Skończycie pierdolić i krytykować ruchy kadrowe. Nie było transferów źle jak są też żle .musiolik swój chłop i takich nam trzeba a statystyki wsadźcie se w dupę mądrale .pozdrawiam normalny i prawdziwych żaboli .

Lepiej kupić jednego kota rasowego niż trzech dachowych!

Seba Powodzenia!

kurka wodna jednak to prawda -szkoda że nie udało się sprowadzić jakiegoś Hiszpana
tutaj no cóż trzeba mieć nadzieję że synek odpali dwa sezony życia.

Z drugiej strony jak teraz nad tym transferem myślę, to mamy teraz w kadrze bardzo dużo technicznych,miękkich graczy. Ktoś do przepychania się łokciami, gry głową jest potrzebny

Ten transfer ma sens

Nasz chop! Bydzie grać z serduchem! On już nam i Ekstraklasie pokaże na co go stać! Jest ok! Bądźmy dumi! Kawał solidnego chłopa w nim! Bydzie dobrze! Kadymy durch! A statystyki to racja, wsadzić się do aszlocha:)

Jeśli Gutkovskis w Rakowie był słabszy niż Krawczyk w Górniku, to co może zaprezentować Musiolik?

Mamy świetnych napastników brawo brawo

Jest nasz, i jak pisze Erich „bydzie grać serduchym” dejmy mu szansa. Wjela mieli my już najemników z jeszcze gorszymi statystykami…. Nie kosztuje nic poza kontraktem.
Ni ma co narzekać yno Jadymy durch.
Pozdrowjom