Kolejny piłkarz chce odejść z Górnika?

g.rajda  -  20 lipca 2016 22:28
0
1193

Kosznik_Gornik_Zaglebie1516
Miniony sezon skończył się dla Rafał Kosznika nieszczęśliwie szybko. W grudniowych derbach z Piastem Gliwice lewy obrońca „Trójkolorowych” doznał urazu stawu kolanowego, który wyłączył go z gry do końca rozgrywek. Wiele wskazuje na to, że mógł to być także jego ostatni mecz w barwach Górnika.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, Kosznik dołącza do grona zawodników, którzy chcą odejść z Górnika. Były obrońca GKS-u Bełchatów chciałby jeszcze spróbować swoich sił w Ekstraklasie i trudno się temu dziwić, bo na karku ma już ponad 30 lat, więc dla niego to jedna z ostatnich szans na lepszy kontrakt. Póki co jednak trenuje indywidualnie i jeśli badania okażą się pomyślne, na dniach zacznie trenować z drużyną.

Nie można jednak wykluczyć, że Kosznik zostanie w Zabrzu, tak samo jak Roman Gergel oraz Dawid Plizga. Jeśli odejdzie, to historia zatoczyłaby koło. Zanim Rafał Kosznik i Łukasz Madej trafili do Górnika, spadli z GKS-em Bełchatów do I ligi. Teraz ponownie jako spadkowicze uciekaliby z Zabrza. Madej rozpoczął już sezon w Ekstraklasie w barwach Śląska Wrocław. Czy Kosznik może podążyć jego śladem?

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments