Kolejne dźwigi znikają z placu budowy (galeria)

kamres  -  14 czerwca 2013 11:55
0
1460

stadion03_czerwiec2013

Po obfitych opadach deszczu nadeszło (mamy nadzieję) prawdziwe lato. Pogoda sprzyjała robieniu zdjęć, wiec w czwartkowe popołudnie nie mogło nas zabraknąć na budowie stadionu. Zapraszamy na fotorelację.

Z daleka było widać, że na budowie coś się dzieje. Tymczasowo zawitał do nas nowy dźwig Terex-Demag AC300. Pomógł on rozebrać żurawia od strony wschodniej, bliżej południowej części stadionu i około godziny 18.00 powoli kończył swoja pracę. Musiał się nieźle „ponaciągać”, aby rozmontować kratownicę żurawia. Plac wschodni pięknieje, może nie ze względu na postęp prac, ale ze względu na sprzątanie poziomu +1. Pracownicy przygotowują resztę terenu pod położenie izolacji w postaci papy termozgrzewalnej.

Pod trybuną południową na poziomie +3 zauważyliśmy pracowników stawiających murowane ściany. Wchodząc na trybunę główną towarzyszyła nam cisza, przerywana od czasu do czasu odgłosem palnika. Świadczy to, że robotnicy nie próżnują i układali izolację pod trybunami. Elewacja obiektu, pięknie mieniła się w blasku słońca, zatem zapraszamy do zobaczenia zdjęć z czwartku.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments