Klub zapowiada uregulowanie zaległości wobec piłkarzy

Kris  -  24 lutego 2024 19:42
6
2397

W sobotę wieczorem Górnik Zabrze wydał kolejny komunikat. Tym razem klub zapowiada uregulowanie w przyszłym tygodniu zaległości wobec piłkarzy. Ma to być spowodowane transzą z belgijskiego KAA Gent. Górnik poinformował, że dotarło potwierdzenie przelewu części pieniędzy za transfer Daisuke Yokoty.

Generalnie opieranie budżetu o transfery jest mało profesjonalne, ale najważniejsze, że piłkarze otrzymają zaległe wypłaty. Tutaj jednak poczekajmy, aż pieniądze trafią na konta zawodników.

Poniżej treść komunikatu 

Otrzymaliśmy od KAA Gent potwierdzenie przelewu pierwszej transzy należności za transfer Daisuke Yokoty. Pieniądze mają zostać zaksięgowane na początku przyszłego tygodnia. W związku z tym, zgodnie z ustaleniami z wczorajszego spotkania zarządu z pierwszą drużyną, wszelkie zaległości wobec piłkarzy oraz sztabu szkoleniowego zostaną uregulowanie do końca przyszłego tygodnia.

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Jak nie uregulują zaległości to napiszą, że Gent pomylił nr konta Górnika

Z jedynym się zgadzam, że opieranie budżetu na transferach zawodników jest wysoce nieprofesjonalne. To droga donikąd…Pozdowienia dla kibiców i drużyny. Łączy nas pasja dla Górnika Zabrze.

Kolejny dzien MB pieniężnej już za miesiąc.Pewnie zaś zonk bo następna rata …2025.Jakie pały tworzą te umowy to aż strach.

Nie powinno dochodzić do takich sytuacji w profesjonalnym klubie. Chyba czas na poważne zmiany…

Normalnie to by pojechały pociągi z wunglem i byłoby po temacie… teraz som wiotroki i trza sztrum sprzedać w dzień

Caryca i jaj pseudo zarzad nie rozumią powagi sytuacji że przez coś takiego jak zaleganie z wypłatami piłkarzom doprowadzi do zawieszenia licencji jak nie utratę licencji na grę w extraklasie .Masoń i Gogolińska powinni po takim czymś podać się do dymisji bo nic sobą nie prezentują w tym klubie.To samo tyczy się przedłużenia kontraktów piłkarzom czy transfery jakie miały być dokonane.Kompletnie nic nie jest wykonane.Gdzie są informacje co to spotkań z potencjalnymi inwestorami co mieli w tym tygodniu być.Caryca gra fest na czas a każda zła informacja o Górniku to bedzie na jej konto.Magistrat UM Zabrze kompletnie doprowadził Górnika na dno jak i same miasto czas tą chołotę wypędzić.Z wyborami koniec dziadów i pajaców w UM Zabrze i Górniku.