Klub nie ma zaległości wobec Dawida Plizgi. Pomocnik ma wrócić do Górnika!

Milo  -  27 czerwca 2016 13:54
0
741

Plizga_Górnik_Korona_PP_1415

Górnik Zabrze nie ma zaległości finansowych wobec Dawida Plizgi. Klub oficjalnie dementuje informacje, które w ostatnich dniach pojawiły się w mediach.

Jako pierwszy o zaległościach finansowych Górnika wobec Dawida Plizgi poinformował „Dziennik Polski”. Twierdząc, że Dawid Plizga wystąpił do Górnika z pismem, w którym domaga się, by Górnik wypłacił mu wszystkie zaległości, jakie ma wobec niego z poprzednich sezonów. Jeżeli w ciągu 14 dni od daty otrzymania pisma Górnik nie ureguluje zobowiązań, kontrakt zawodnika z zabrzanami straci ważność.

Powyższe informacje stanowczo dementuje Rafał Kędzior, rzecznik prasowy Górnika. – Górnik Zabrze nie ma żadnych zaległości wobec Dawida Plizgi. Jego kontrakt z Górnikiem obowiązuje jeszcze przez rok czasu. Wszyscy w klubie czekamy na powrót Dawida z wypożyczenia – mówi Kędzior.

Wypożyczenie doświadczonego pomocnika do Termaliki kończy się 30 czerwca, natomiast 1 lipca zawodnik ma dołączyć do drużyny Górnika i pod okiem trenera Marcina Brosza przygotowywać się do nowego sezonu.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments