Kiedy do gry wróci Mateusz Zachara?

Milo  -  19 marca 2014 19:44
0
1262

mateusz_zachara_01

– Jestem dobrej myśli i podejrzewam, że na dniach będę już normalnie trenował z drużyną. – mówi w rozmowie z oficjalną stroną klubową Mateusz Zachara napastnik Górnika Zabrze. 23-letni zawodnik niemal na pewno nie wystąpi jednak w najbliższym spotkaniu ligowym ze Śląskiem Wrocław.

Rehabilitacja przynosi efekty i wiele wskazuje na to, że zawodnik w najbliższym czasie wróci do treningów z resztą zespołu.- Wszystko jest po staremu, czyli nadal jestem kontuzjowany. Naderwałem mięsień przywodziciela, ale z każdym dniem jest coraz lepiej. Trwa to już trzy tygodnie, ale z czasem mięsień się leczy. Jestem dobrej myśli i podejrzewam, że na dniach będę już normalnie trenował z drużyną.

Górnik Zabrze po rundzie jesiennej zajmował drugą pozycję, teraz jest już o trzy pozycje niżej Wyniki były bardzo dobre, a drugie miejsce w tabeli dla wielu było zaskoczeniem. My wiedzieliśmy, że na to zasługujemy, bo potwierdzaliśmy to dobrą grą. Teraz jest trochę gorzej, ale ostatni mecz, co prawda przegrany z Zawiszą napawa jednak lekkim optymizmem. Bardzo dobrze wyglądało przede wszystkim pierwsza połowa. Każdy myślał, że mecze będą lepiej wyglądały w naszym wykonaniu, a przede wszystkim będzie lepiej punktować. Ze swojej strony też miałem nadzieję, że będę pomagał drużynie, ale tak się to wszystko potoczyło i nic nie można zrobić

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments