Kibicowska zapowiedź wyjazdu do Warszawy. Torcida on tour!

Slazier  -  8 listopada 2019 22:01
0
3532

Przed nami kolejne wyjazdowe spotkanie Górnika. Wybieramy się do Warszawy by zmierzyć się z drużyną Legii. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godz. 17:30.

Do stolicy wybieramy się pociągiem specjalnym, a zbiórka na dworcu PKP w Zabrzu została wyznaczona na godz. 10:15 – zainteresowanych prosimy o punktualność. Koszt wyprawy był różny w zależności od terminu zapisów. Osoby, które były na Lechii mogły nabyć bilet za 100 zł, wszyscy pozostali za 110 (do 5.11), za 125 zł (do 8.11). Warto wspomnieć, że można zapisać się również w dniu wyjazdu, jednak wtedy cena wynosi 150 zł.

Mamy świadomość, że czeka nas bardzo ciężkie spotkanie, i o zdobycz punktową będzie bardzo trudno. Sami jesteśmy ciekawi w jakiej liczbie zasiądziemy na sektorze gości stadionu przy ul. Łazienkowskiej. Nikogo z wybierających się na ten mecz nie trzeba zachęcać do dopingu. Spotkania z Legią rządzą się swoimi prawami, i niewątpliwie mają swoją temperaturę. Na pewno nie zabraknie pozdrowień skierowanych w kierunku kibiców gospodarzy. Najważniejszy jest jednak doping dla naszego zespołu i głęboko wierzymy, że piłkarze odwdzięczą się serduchem zostawionym na boisku.

Fani Legii są dobrze znani w całej Polsce. Trzymają się z Zagłębiem Sosnowiec, ADO Den Haag, Olimpią Elbląg, czy Radomiakiem Radom, a do ich kos należą m. in. kibice Lecha, Ruchu, Widzewa, Górnika itd. itp.
Możemy być pewni, że Legioniści w dobrej liczbie zasiądą na trybunach swojego stadionu. Będą dopingować swoich zawodników od pierwszej do ostatniej minuty. Wierzymy jednak, że piłkarze odczują nasze wsparcie, i postarają się o korzystny wynik w tym meczu.

Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów na mecz z Wisłą Płock, który zostanie rozegrany przy Roosevelta w piątek (22.11) o godz. 18:00.

Jadymy durś!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments