Kibicowska zapowiedź wyjazdu do Warszawy. Szlagier na boisku i na trybunach!

Slazier  -  18 listopada 2017 18:59
0
6951

Przed nami kolejne spotkanie Górnika. Tym razem nasza drużyna wybiera się do Warszawy na mecz z Legią. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godz. 18.

Kibiców stołecznej drużyny nie trzeba zbytnio przedstawiać. Należą oni do grona najmniej lubianych fanów w Polsce. Trzymają się z Zagłębiem Sosnowiec, ADO Den Haag, Olimpią Elbląg oraz Radomiakiem Radom, a do ich kos należą m.in. kibice Lecha, Ruchu, Widzewa, Górnika..

Kibice Legii mobilizują się na to spotkanie. Wyprzedano praktycznie wszystkie wejściówki, co zwiastuje pierwszy komplet przy Łazienkowskiej w tym sezonie. Z przekąsem można stwierdzić, że duża część „Legionistów” przyjdzie na mecz, ponieważ przyjeżdża wielki Górnik. Przypomnijmy, że taka narracja towarzyszyła licznym wypowiedziom kibiców Legii przed i po inauguracyjnym spotkaniu tego sezonu przy Roosevelta, kiedy to bilety w naszych szeregach rozeszły się błyskawicznie. W internecie pojawił się apel zachęcający do wcześniejszego przybycia na stadion. Legioniści chcą, aby ich młyn zapełnił się już na godzinę przed meczem.

W naszych szeregach bilety na to spotkanie rozeszły się bardzo szybko. Na długo przed meczem było jasne, że do stolicy udamy się w komplecie. Z Zabrza wyruszymy w sile 1790 głów. Po raz kolejny udowadniamy, że w tym sezonie nie ma na nas mocnych. Koszt tego wyjazdu wynosił 120 zł (bilet + przejazd).

Do Warszawy udamy się w dwóch grupach. Osoby, które zapisały się w sklepiku jadą pociągiem, a reszta dokładne informacje uzyska w miejscu, gdzie się zapisywała. Przypominamy, że zbiórka na dworcu PKP została wyznaczona na godz. 10:30, a odjazd pociągu nastąpi o 11:15 – prosimy o punktualność!

Jesteśmy ciekawi ilu naszych kibiców pamięta wyjazd Górnika do Warszawy, kiedy to nasza drużyna zasiadała na fotelu lidera, a warszawiacy czuli respekt przed swoim rywalem. Ze swojej strony musimy dać z siebie wszystko na trybunach, a nasz doping musi stać na najwyższym poziomie. Wspólnie wiele osiągnąć możemy!

Jadymy durś!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments