Kibicowska zapowiedź wyjazdu do Szczecina. Jadymy durś!

Slazier  -  22 września 2017 16:22
0
5813

Po pucharowych emocjach przyszła pora na kolejne ligowe spotkanie. Tym razem Górnik wybiera się do Szczecina, gdzie zagra z drużyną miejscowej Pogoni. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godz. 18.

Portowcy obecnie nie mają żadnej zgody. Warto wspomnieć, że przez długi czas łączyła ich przyjaźń z Legią. Kibice ze Szczecina starają się być na każdym wyjazdowym spotkaniu swojej drużyny, jednak z racji odległości ich liczby są różne. Wyjazd na Pogoń jest jednym z najdalszych w całym sezonie, a wśród Torcidy często pada pytanie „ile masz Szczecinów”, bo takie wyprawy są esencją kibicowania.

Kibice Pogoni chcą jak najszczelniej wypełnić swój młyn. Szczerze mówiąc nie wiemy jakiej frekwencji możemy się spodziewać z ich strony. W tym sezonie zdarzały im się spotkania, gdzie zasiadali na stadionie w ok. 10 tys. osób. Wszystko wyjaśni się w sobotę.

Torcida do Szczecina wybiera się koleją, a koszt wyprawy wynosi 120 zł (przejazd + bilet). Zbiórka na dworcu PKP w Zabrzu została wyznaczona na godz 6 – prosimy o punktualność. Mobilizacja na ten mecz w naszych szeregach trwała od dłuższego czasu. Wyjazd na Pogoń jest określany mianem wyjazdu sezonu, dlatego jesteśmy ciekawi w jakiej liczbie stawimy się na dalekim Pomorzu. Jesteśmy pewni, że nasz doping będzie bardzo dobry, i kolejny raz poniesiemy naszych piłkarzy do zwycięstwa, bo przecież „jadymy durś”!

Nie ważne ile masz wyjazdów – ważne ile masz Szczecinów!

Do zobaczenia w Szczecinie

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Torcida.eu

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments