Kibicowska zapowiedź wyjazdu do Olsztyna

Slazier  -  12 maja 2017 22:25
0
4800

Górnik swój kolejny mecz rozegra w Olsztynie, a jego przeciwnikiem będzie drużyna Stomilu. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godz. 19:45.

Przed nami wyprawa do stolicy Warmii i Mazur. Zapisy na wyjazd do Olsztyna prowadziliśmy od dłuższego czasu, a jego koszt wynosi 130 zł (przejazd + bilet). Warto zaznaczyć, że ilość miejsc na to spotkanie była ograniczona. Zbiórka pod stadionem została wyznaczona na godz. 7:45 – wszystkich zainteresowanych prosimy o punktualność.

Wyjazd do Olsztyna jest jednym z najdalszych w tym sezonie. Jesteśmy pewni, że wizyta na Mazurach usatysfakcjonuje każdego Żabola, który zdecyduje się spędzić sobotę na meczu.

Stomil na początku sezonu ekstraklasy przybił zgodę z Wisłą Płock. Oprócz przyjaźni z Nafciarzami, łączy ich jeszcze zgoda z Polonią Bydgoszcz oraz układ z Hutnikiem Kraków. Kibice z Olsztyna mobilizują się na to spotkanie i chcą szczelnie wypełnić stadion, a zwłaszcza swój młyn.

Warto wspomnieć, że fani Stomilu z kilku FC (Ostróda, Sambrów, Łukty i Miłomłyna) mieli okazję zakupić bilety w promocyjnej cenie, tzn. za symboliczną złotówkę. Stomilowcy rozwiesili na mieście plakaty oraz transparenty i plakaty zachęcające do przyjścia na mecz. Byli aktywni również w mediach społecznościowych, a ich mobilizacja przyniosła efekt, bo w sprzedaży zostało już tylko ostatnie kilkaset biletów. Mecz z Górnikiem Zabrze został zakwalifikowany jako „mecz podwyższonego ryzyka” w związku z tym na tym spotkaniu nie będzie sprzedawane piwo.

Warto przypomnieć, że jest to nas przedostatni wyjazd w tym sezonie. Wierzymy, że przy naszym wsparciu piłkarze odniosą kolejne zwycięstwo i w drogę powrotną do Zabrza udamy się w dobrych nastrojach.

Do zobaczenia w Olsztynie!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments