Kibicowska zapowiedź wyjazdu do Krakowa

Milo  -  17 sierpnia 2017 22:23
0
3893

Przed nami trzeci wyjazd po powrocie do Ekstraklasy. Tym razem udajemy się do Krakowa, gdzie Górnik zmierzy się z Cracovią. Początek spotkania w piątek o godz. 20:30.

Do stolicy Małopolski wybieramy się autokarami, a cena wyjazdu wynosi 65 złotych, dla osób będących na wcześniejszych wyjazdach. Osoby, które wybiorą się po raz pierwszy w tym sezonie muszą zapłacić 70 zł. Zbiórka na parkingu przed stadionem w Zabrzu została wyznaczona na piątek o 16:00. Wyjazd punktualnie o 16:30 – zainteresowanych prosimy o punktualność! Czekamy na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo naszej drużyny i wierzymy, że po meczu będziemy mogli świętować zwycięstwo Górnika.

Do grona przyjaciół kibiców Cracovii należy zaliczyć: Lech Poznań, Arkę Gdynia, Sandecję Nowy Sącz, Tarnovie Tarnów, Polonie Warszawa, a także GKS Tychy. Warto zaznaczyć, że Pasy mają układ z fanami Ajaxu Amsterdam. Z kolei Cracovia ma złe stosunki z Lechią Gdańsk, Śląskiem Wrocław, Ruchem Chorzów, Widzewem Łódź, Unią Tarnów, a przede wszystkim z Wisłą Kraków.

Frekwencja na stadionie Cracovii oscyluje w granicach 7-9 tysięcy. Sektor gości na stadionie im. Józefa Piłsudskiego może pomieścić dokładnie 1057 kibiców. Ogólna pojemność stadionu wynosi 14 572 miejsc.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments