Kibicowska zapowiedź wyjazdu do Gdyni. Ostatni wyjazd w 2017 roku!

Slazier  -  11 grudnia 2017 22:43
0
5815

Górnik swoje kolejne spotkanie rozegra w dalekiej Gdyni, a jego przeciwnikiem będzie drużyna Arki. Początek wtorkowego spotkania zaplanowano na godz. 20:30

Do Gdyni wybieramy się autokarami, a koszt wyjazdu wynosi 130 zł. Zbiórka pod stadionem została wyznaczona na godz. 8:30 – wszystkich zainteresowanych prosimy o punktualność. Doskonale pamiętamy ostatni mecz z Arką przy Roosevelta, kiedy to kibice przyjezdni wraz ze swymi przyjaciółmi z Bytomia, mocno napinali się w naszą stronę. Jesteśmy pewni, że i tym razem nie zabraknie wzajemnych uprzejmość, ale my musimy skupić się na dopingu dla naszych piłkarzy, którzy będą grali na naprawdę niełatwym terenie i bardzo potrzebują naszego wsparcia.

Kibice Arki mają zgodę z Lechem Poznań, Cracovią Kraków, Gwardią Koszalin, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Polonią Bytom, Zagłębiem Lubin oraz Górnikiem Wałbrzych. Do największych kos gdynian należą drużyny Lechii Gdańsk, Śląska Wrocław, Wisły Kraków, Legii Warszawy, czy Ruchu Chorzów. Fani Arki są potocznie nazywani mianem Śledzi. Starają się dobrze jeździć na wyjazdy, licznie wspierają swoje zgody, a grupa Ultras Arka jest znana z dobrych prezentacji i opraw.

Gdynianie mobilizują się na to spotkanie. Na portalach społecznościowych można spotkać zapowiedzi meczu z nami, jako pojedynek z liderem Ekstraklasy. Jesteśmy ciekawi w jakiej liczbie Arkowcy zasiądą na trybunach.

Pamiętajcie o zakupie biletu na ostatnie tegoroczne spotkanie przy Roosevelta, gdzie zmierzymy się z Cracovią. Kolejny komplet jest w naszym zasięgu!

Jadymy durch!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments