Kibicowska zapowiedź wyjazdu do Białegostoku

Slazier  -  17 sierpnia 2019 08:51
0
2810

Przed nami kolejne wyjazdowe spotkanie Górnika. Tym razem wybieramy się do Białegostoku, gdzie zmierzymy się z drużyną Jagiellonii. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godz. 20:00.

Do Białegostoku wybieramy się autokarami, a koszt wyjazdu wynosi 130 zł (przejazd + bilet). Zbiórkę pod stadionem zaplanowano na godz. 7:30. Wszystkich obecnych tego dnia w sektorze gości zachęcamy do fanatycznego dopingu, który poniesie naszych zawodników do zwycięstwa i do Zabrza wrócimy z kompletem punktów.

Sympatycy Jagiellonii obecnie nie mają żadnej zgody, ale trzymają się z kibicami Mazura Ełk. Z kolei ich największą kosą niewątpliwie jest Legia Warszawa.

Kibice Jagiellonii mobilizują się na to spotkanie. Chcą szczelnie wypełnić Ultrę, tj. swój młyn i mają nadzieję, że odniosą zwycięstwo w pojedynku z naszą drużyną. Warto zaznaczyć, że przed meczem przeprowadzą ankietę, w której wybiorą nazwę swojego stadionu.

Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów na mecz z Koroną Kielce, który zostanie rozegrany w niedzielę 25.08 o godz. 15.

Jadymy durś!

Źródło: roosevelta81.pl
Foto: roosevelta81.pl/torcida.eu

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments