Wystartowała sprzedaż biletów na mecz z Koroną

W.  -  9 sierpnia 2019 13:59
0
2139

Dzisiaj o godzinie 12:00 rozpoczęła się zamknięta sprzedaż biletów na mecz szóstej kolejki PKO Ekstraklasy, w którym Górnik Zabrze podejmie na własnym stadionie Koronę Kielce. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 25 sierpnia, a pierwszy gwizdek arbitra usłyszymy punktualnie o godzinie 15:00.

Tradycyjnie w ciągu najbliższej doby bilety na mecz z Koroną mogą nabywać członkowie programu lojalnościowego Trójkolorowi. Od jutra wejściówki wejdą do sprzedaży otwartej i każdy z kibiców wybierających się na spotkanie z Rakowem Częstochowa będzie mógł zakupić bilet na kolejny pojedynek, w którym czternastokrotni mistrzowie wystąpią w roli gospodarza na Arenie im. Ernesta Pohla.

My jak zawsze zachęcamy do zakupu biletów na mecze Górnika, częstej obecności na naszym stadionie oraz budowania zarówno frekwencji, jak i niesamowitej atmosfery, z której słyną fani biało-niebiesko-czerwonych. Wspierajmy zespół w walce o punkty, każdorazowo okazując drużynie wsparcie, niezależnie od okoliczności, sytuacji w tabeli i innych przesłanek. Bo Górnik Zabrze to coś więcej niż klub, to miłość jedyna i nie ważne, jaki wynik będzie dziś, Górnik Zabrze przecież to my!

Bilety na spotkanie z Koroną można nabywać zarówno przez internet, jak i w stałych punktach sprzedaży stacjonarnej, wyszczególnionych poniżej.

  • SKLEP KIBICA – czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 – 14:00;
  • CENTRUM HANDLOWE M1 (wyspa Górnika Zabrze) – czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w handlowe niedziele w godzinach 10:00 – 20:00;
  • GALERIA ZABRZE – czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 20:00 oraz w handlowe niedziele w godzinach 10:00 – 19:00;
  • BIURO PODRÓŻY BRENDAN (ul. 3-go Maja 74, Zabrze) – czynne w poniedziałki i środy 10:00 – 17:30, we wtorki, czwartki i piątki 08:30 – 16:00 oraz w soboty 10:00 – 13:00.
  • ON-LINE – za pośrednictwem portalu www.bilety.arenazabrze.pl

Informujemy, że spotkanie pomiędzy Górnikiem a Koroną należy do kategorii typu standard i obowiązuje na niego następujący cennik:

  • Bilet ulgowy przysługuje następującym grupom kibiców : dzieci i młodzież do 18. roku życia, osoby do 26. roku życia uczące się, emeryci i renciści po 60. roku życia, oraz osoby niepełnosprawne.
  • Dzieci do lat 3. ( roczniki: 2017, 2018, 2019) wchodzą na mecze za darmo na podstawie dokumentu potwierdzającego rok urodzenia dziecka.
  • Zmianie ulega lokalizacja sektora rodzinnego. Będzie się on mieścił w sektorach A06-A07 . Dzięki temu jego pojemność ulegnie zwiększeniu.
  • Bilet ulgowy na sektor rodzinny przysługiwał będzie dzieciom i młodzieży do lat 15. (dotychczas granicą był wiek 13. lat).Aby przyśpieszyć uzyskanie praw do wejścia za okazaniem biletu ulgowego studenci muszą wcześniej wysłać skan legitymacji na adres: studenci@gornikzabrze.pl Prośba dotyczy wszystkich studentów, również tych, którzy przedstawili stosowną informację w ubiegłym sezonie.

Osoby, które po raz pierwszy wybierają się na mecz Górnika Zabrze i nie wiedzą jak postępować przy zakupie biletu, koniecznie powinny zapoznać się z zamieszczonym poniżej filmem instruktażowym, który krok po kroku rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl
Wideo: Górnik Zabrze

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments