Kibicowska zapowiedź wyjazdu do Białegostoku. Wracamy na kibicowski szlak!

Slazier  -  22 lipca 2017 21:32
0
5178

Górnik swoje pierwsze wyjazdowe spotkanie w nowym sezonie rozegra w Białymstoku, a jego przeciwnikiem będzie drużyna Jagiellonii. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godz. 18.

Kibice Jagiellonii nie mają żadnej zgody. Ich główną kosą niewątpliwie jest drużyna Legii, z którą rywalizują od lat. W zeszłym roku do ostatniego momentu walczyli o mistrzostwo, i pokazali, że potrafią zapełnić swój nowy stadion przy Słonecznej. Sektor gości w Białymstoku może pomieścić 1027 widzów.

Do Białegostoku wybieramy się transportem kołowym, a koszt wyjazdu wynosi 140 zł. Pierwotnie zapisy miały zakończyć się w czwartek, jednak w związku z dużym zainteresowaniem w naszych szeregach przedłużono je do piątku. Zbiórka na parkingu przy PKP w Zabrzu została wyznaczona na godz. 7:30 – wszystkich zainteresowanych prosimy o punktualność. Jesteśmy pewni, że w stolicy Podlasia stawimy się w bardzo dobrej liczbie, i będziemy wspierali nasz klub od pierwszej do ostatniej minuty.

Już teraz przypominamy o kolejnych spotkaniach Górnika. W środę udajemy się do Rybnika, a w sobotę gramy przy Roosevelta z Wisłą Kraków. Bilety na ten mecz rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki, więc radzimy pospieszyć się z ich zakupem.

Razem po zwycięstwo!

Źródło: Roosevleta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments