Kibicowska zapowiedź wyjazdowego spotkania z Wisłą Płock. Startujemy!

Slazier  -  8 lutego 2018 17:05
0
3967

Przerwa zimowa wreszcie dobiega końca i po blisko dwóch miesiącach ponownie będziemy mogli emocjonować się rozgrywkami Ekstraklasy. Górnik na swój pierwszy ligowy mecz w roku 2018 udaje się do Płocka, gdzie zmierzy się z miejscową Wisłą. Początek piątkowego spotkania zaplanowano na godz. 18:00.

Do Płocka wybieramy się autokarami, a koszt wyjazdu wynosi 100 zł. Widać, że wszyscy z niecierpliwością czekamy na start ligi, gdyż zainteresowanie tym spotkaniem w naszych szeregach jest duże, a pierwsza pula biletów szybko znalazła swoich nabywców. Zbiórka pod stadionem została zaplanowana na godz. 9:30 – prosimy o punktualność! Wszystkich, którzy w piątek zameldują się w Płocku zachęcamy do głośnego i żywiołowego dopingu dla naszej drużyny, wierzymy, że piłkarze dobrze rozpoczną nowy rok i wrócą do Zabrza z kompletem punktów.

Nikomu nie trzeba przypominać, że jeszcze kilka lat temu łączyła nas przyjaźń z kibicami Wisły. Na ten moment fani z Płocka mają zgodę ze Stomilem Olsztyn, oraz układ z Hutnikiem Kraków, a ich główną kosą jest Legia Warszawa. Nafciarze w zeszłym sezonie niejednokrotnie udowodnili, że potrafią zapełnić swój stadion, i od dłuższego czasu starają się o budowę nowego obiektu.

Kibice Wisły mobilizują się na to spotkanie. Nafciarze przygotowali zapowiedź video, a także kilka transparentów, które zawisły w Płocku, i mają przyciągnąć jak największa ilość sympatyków ich drużyny na trybuny stadionu im. Kazimierza Górskiego.

Przypominamy, że trwa także sprzedaż na pierwszy tegorocznym mecz Górnika przy Roosevelta, i nie wyobrażamy sobie innego scenariusza jak tylko kolejny komplet publiczności! Oprócz tego można się zapisać na wyjazd do Wrocławia, który zapowiada się bardzo dobrze, a do stolicy Dolnego Śląska chcemy udać się aż dwoma pociągami.

Jadymy durś!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl/Dziennik Płocki

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments