Kibicowska zapowiedź wyjazdowego spotkania z Koroną Kielca. Inwazja Torcidy!

Slazier  -  8 lutego 2020 08:11
0
3270

Ekstraklasa wraca po zimowej przerwie. Pewnie większość z nas nie mogła się już doczekać wznowienia rozgrywek. Głód piłki wśród sympatyków Górnika doskonale odzwierciedli frekwencja na pierwszym ligowy meczu w 2020 roku, który zostanie rozegrany w Kielcach. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godz. 15.

Do Kielc udamy się pociągiem specjalnym, a koszt wyjazdu wynosi 85, 100 lub 120 zł – w zależności od terminu zapisów. Zbiór na dworcu PKP została wyznaczona na godz. 10:15. To już pewne, że w stolicy województwa świętokrzyskiego pojawimy się w ok. 1500 os. Jednym słowem mobilizacja przyniosła zamierzony efekt. Wszystkich, którzy zameldują się w Kielcach zachęcamy do gorącego dopingu dla naszej drużyny.

“Scyzory” mają zgodę z Sandecją Nowy Sącz oraz układ ze Spartakiem Trnava. Z kolei nie lubią się z Wisłą Kraków, Motorem Lublin, a zwłaszcza z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Ultrasi Korony znani są z tego i niejednokrotnie już udowodnili, że potrafią stworzyć podczas meczów świetne choreografie.

Kibice Korony na ten mecz wyznaczyli sobie cel, aby zapełnić całą górną trybunę swojego młyna. Wszyscy obecni tego dnia na tym sektorze mają mieć ze sobą szalik. Jesteśmy ciekawi w jakiej liczbie ostatecznie pojawią się na swoim stadionie.

Przypominamy o sprzedaży biletów na najbliższe spotkanie Górnika przy Roosevelta (14.02), a także o zapisach na wyjazd do Wrocławia (21.02).

Jadymy durś!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments