Kibicowska zapowiedź wyjazdowego spotkania w Głogowie

Slazier  -  27 kwietnia 2017 19:29
0
5381

Górnik swój kolejny mecz rozegra w Głogowie, a jego przeciwnikiem będzie drużyna Chrobrego. Początek piątkowego spotkania zaplanowano na godz. 19.

Do Głogowa wybieramy się autokarami, a cena wyjazdu wynosiła 90 zł. Zapisy na ten mecz zakończyły się w środę – przypominamy, że nie ma możliwości dopisania się w późniejszym terminie. Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że zbiórka na parkingu przed stadionem została wyznaczona na godz. 12.

Jesteśmy przekonani, że w Głogowie pokażemy się z dobrej strony, i będziemy prowadzili doping przez całe spotkanie. Sektor gości w Głogowie ma pojemność 486 miejsc. Wszystkim nam życzymy zwycięstwa, żebyśmy mogli w dobrym humorze wrócić do Zabrza.

Chrobry ma zgodę ze Stilonem Gorzów Wielkopolski, a także układ z Unią Leszno. Fani z Głogowa potrafią się zmobilizować na mecze derbowe, czy to u siebie, czy na wyjeździe. Chrobry „nie lubi się” z Zagłębiem Lubin, Miedzią Legnica, Falubazem i Śląskiem Wrocław. Warto zaznaczyć, że najlepszy wyjazd fani z Głogowa zaliczyli w 2014, kiedy to wybrali się do Lubina w 1100 głów.

Kibice z Głogowa bardzo mocno mobilizują się na to spotkanie. Mecz z Górnikiem zapowiadają jako „mecz podwyższonego ryzyka”, a na mieście rozwiesili kilka transparentów, które mają zachęcić wszystkich do licznego przybycia na stadion. Głogowianie nakręcili także zapowiedź wideo, którą można zobaczyć tutaj

Na stronie sympatyków Chrobrego można znaleźć cały artykuł poświęcony Torcidzie – poniżej prezentujemy jego treść:
Mecz z Górnikiem Zabrze zbliża się wielkimi krokami! Chrobry podejmie tego przeciwnika na swoim stadionie już w najbliższy piątek. Spotkanie zostało okrzyknięte kibicowskim hitem sezonu przy WS3 i nie ma w tym ani grama przesady. Kibice gości prowadzą zapisy na wyjazd i można się spodziewać, że pojawią się w Głogowie dość sporą grupą. Zabrzanie są jedną z najlepiej jeżdżących grup kibicowskich w pierwszej lidze. Na początku kwietnia pojawili się w ponad 1200 osób w Kluczborku, natomiast niedawno odwiedzili Bytów w liczbie 250 głów. Niemal pewne jest, że zabrzanie będą najliczniejszą grupą, która pojawi się na naszym stadionie w najbliższym czasie. Później pomarańczowo-czarni zagrają jeszcze u siebie z Olimpią Grudziądz, Wigrami Suwałki i Zagłębiem Sosnowiec (zakaz wyjazdowy), więc ciężko zakładać, że klatka zostanie bardziej zapełniona niż w piątek.

Klub z Głogowa przygotował specjalną promocję dla swoich kibiców. Bilety w przedsprzedaży są do nabycia w niższych cenach. Wspomniana promocja, a także mobilizacja Chrobrego daje gwarancje wysokiej frekwencji na tym spotkaniu.

Jesteśmy pewni, że w Głogowie pokażemy się z jak najlepszej strony, a piłkarze przy naszej pomocy odniosą cenne zwycięstwo. Nasza redakcja również wybiera się do Głogowa i przeprowadzi relację radiową z tego spotkania. Już teraz serdecznie zapraszamy do słuchania!

Do zobaczenia w Głogowie!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments