Kibicowska zapowiedź wyjazdowego spotkania w Bytowie

Slazier  -  15 kwietnia 2017 00:46
0
4652

Górnik swój kolejny mecz rozegra w Bytowie, a jego przeciwnikiem będzie miejscowa Bytovia. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16.

Do Bytowa wybieramy się autokarami, a koszt wyjazdu wynosi 120 zł. Zbiórka została wyznaczona na godz. 5:30, a startujemy z parkingu przed stadionem – wszystkich zainteresowanych prosimy o punktualność. Przed nami długa droga, gdyż Bytów jest oddalony od Zabrza o ok. 560 km. Po wyprawie do Suwałk będzie to druga najdłuższa podróż jaka czeka nas w tym sezonie.

Mamy nadzieję, że piłkarze sprawią nam świąteczny prezent jakim niewątpliwie będzie zwycięstwo! Warto zaznaczyć, że trener Brosz przygotował kilka zmian personalnych, o których pisaliśmy w tym miejscu.

Zorganizowany ruch kibicowski na Bytovii pojawił się na początku XXI w. Fani z Bytowa sympatyzowali z Lechią Gdańsk, i byli jednym z jej fan-clubów. Po czasie stosunki te uległy pogorszeniu. Obecnie Czarne Wilki trzymają się z Czarnymi Słupsk oraz Jantarem Ustka.

W Bytowie mecz z Górnikiem jest zapowiadany jako pojedynek z czternastokrotnym Mistrzem Polski. Bilety na to spotkanie były do nabycia w cenie 15 zł (w dniu meczu 2 zł. drożej). Klub z pomorza przygotował specjalną promocję dla fanów z gmin Kołczygłowy i Trzebielino – dla nich bilety kosztują jedynie złotówkę.

Warto wspomnieć, że 12 kwietnia w Bytowie zorganizowano zbiórkę krwi. Każdy kibic Bytovii, który to zrobił otrzymał darmowy voucher na mecz. Stadion MOSIR w Bytowie mieści się przy ul. Mickiewicza 13. Jego pojemność wynosi 2043 miejsca, w tym 500 w sektorze gości.

Przypominamy, że mecz nie będzie pokazywany w tv, a nasza redakcja przeprowadzi relację radiową z tego spotkania. Zapraszamy do słuchania!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Bytovia Bytów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments