Kibicowska zapowiedź spotkania ze Stomilem Olsztyn

Slazier  -  15 października 2016 14:37
0
820

20161020_gornik_chrobry_kibice_04

Kolejnym przeciwnikiem Górnika będzie Stomil Olsztyn. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano o godz. 18.

Stomil na początku sezonu przybił zgodę z Wisłą Płock. Oprócz przyjaźni z Nafciarzami, łączy ich jeszcze zgoda z Polonią Bydgoszcz oraz układ z Hutnikiem Kraków. „Stomilowcy” nieustannie walczą o swój klub m.in. organizując manifestacje, które na celu mają zmusić włodarzy miasta do wsparcia finansowego ich klubu. Pomimo konfliktu z władzami Olsztyna regularnie jeżdżą na mecze swojej drużyny.

Kibice ze stolicy województwa Warmińsko-Mazurskiego bardzo mobilizują się na to spotkanie. Mecz w Zabrzu jest dla nich wyjazdem rundy, a w podróż na Śląsk udadzą się autokarami. Warto zaznaczyć, że Stomil na to spotkanie przygotował cenową ofertę specjalną. Dzięki wsparciu funduszu wyjazdowego koszt wyprawy wynosi jedyne 70 zł (bilet + przejazd). Tego dnia można się spodziewać licznej grupy kibiców gości.

Bilety na ten mecz można nabywać w niebieskiej kasie Stadionu (w godz. 12-19, w sobotę oraz w dniu meczu już od 10), w punktach Kolportera, w sklepie kibica w Galerii Zabrze, przez Internet za pośrednictwem strony www.bilety.arenazabrze.pl. Warto zaznaczyć, że cena biletu w dniu meczu wzrasta o 5 złotych, dlatego zachęcamy do ich wcześniejszego zakupu.

W Zabrzu bez zmian. Protest trwa, i nic nie zapowiada, że szybko się skończy. Będzie to kolejne spotkanie podczas którego zabraknie dopingu i nie będzie żadnych flag. Na początku tygodnia dotarła do nas kolejna przykra wiadomość. Grupa UGZ ogłosiła zawieszenie swojej działalności do odwołania, o czym pisaliśmy tutaj.

To tylko utwierdza nas w przekonaniu, że jest źle, a nawet bardzo źle. Musimy jednak wierzyć, że podjęte decyzje i rozpoczęte działania zaczną przynosić wreszcie korzyści. W końcu wszystkim nam zależy na dobru Górnika!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments