Kibicowska zapowiedź spotkania ze Śląskiem Wrocław. Wszyscy na mecz!

Slazier  -  8 listopada 2018 19:31
0
2672

Przed nami kolejne spotkanie Górnika przy Roosevelta. Tym razem zmierzymy się z drużyną Śląska Wrocław, a początek piątkowego meczu zaplanowano na godz. 18:00.

Sprzedaż biletów na to spotkanie nie idzie najlepiej, i pewnie po raz kolejny nie uda nam się przekroczyć liczby 10 tys. Na ten moment rozeszło się ponad 6 tys. wejściówek, a wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do przyjścia na stadion. Forma sportowa drużyny pozostawia wiele do życzenia, jednak my zawsze pokazywaliśmy, że jesteśmy z Górnikiem na dobre i na złe. Należy mieć nadzieję, że piłkarze będą chcieli zmazać plamę po dotkliwej porażce w Warszawie, i odniosą drugie z rzędu zwycięstwo przy Roosevelta.

Warto zaznaczyć, że podczas tego meczu ponownie zostanie przeprowadzona zbiórka na oprawę z okazji 70-tej rocznicy powstania Górnika. Zachęcamy do hojnego wsparcia Ultrasów!

Szczegółowy harmonogram sprzedaży wejściówek jest dostępny w tym miejscu. 

Kibice Śląska mają długoletnią zgodę z Lechią, a także trzymają się z Motorem Lublin oraz SFC Opava. W czerwcu zeszłego roku, podobnie jak kibice z Gdańska, zerwali stosunki z Wisłą Kraków. Śląsk potrafi się zmobilizować na niektóre mecze domowe, czy też wyjazdowe. Dobre liczby padają w spotkaniach derbowych z Zagłębiem Lubin, a od zeszłego roku także i w pojedynkach z Wisłą Kraków. Niestety fani Śląska nie pojawią się u nas ze względu na zakaz wyjazdowy.

Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów na mecz Reprezentacji Polski do lat 21, który odbędzie się w piątek 16.11 o godz. 18:00. Młodzi zawodnicy będą walczyć o awans do Młodzieżowych Mistrzostw Świata, a ich rywalem w barażowym pojedynku będzie drużyna Portugalii – więcej szczegółów tutaj.

Wszyscy na mecz!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments