Kibicowska zapowiedź spotkania ze Śląskiem Wrocław. Czwarty komplet przy Roosevelta!

Slazier  -  16 września 2017 13:25
0
2981

Przed nami kolejne spotkanie Górnika przy Roosevelta. Tym razem do Zabrza przyjeżdża drużyna Śląska Wrocław, a na trybunach, po raz czwarty w tym sezonie, zasiądzie komplet widzów! Śmiało można powiedzieć, że reszta ligi z zazdrością patrzy na nasze liczby!

Mecz ze Śląskiem nie był zbyt mocno reklamowany w naszych szeregach. Mimo tego bilety zostały wyprzedane w całości. Warto zaznaczyć, że już kilka dni temu sprzedano ponad 10 tys. wejściówek. Będzie to już czwarty komplet przy Roosevelta, co na pewno będzie gwarantem bardzo dobrego dopingu. Musimy pokazać przyjezdnym na co nas stać, a piłkarzom dodać skrzydeł aby odnieść kolejne cenne zwycięstwo.

Kibice Śląska mają długoletnią zgodę z Lechią, a także trzymają się z Motorem Lublin oraz SFC Opava. W czerwcu zeszłego roku, podobnie jak kibice z Gdańska, zerwali stosunki z Wisłą Kraków. Śląsk potrafi się zmobilizować na niektóre mecze domowe, czy tez wyjazdowe. Dobre liczby padają w spotkaniach derbowych z Zagłębiem, a od zeszłego roku także i w pojedynkach z Wisłą.

Śląsk do Zabrza przyjedzie transportem kolejowym, a cena ich wyjazdu wynosi 120 zł (przejazd + koszulka + bilet). Fani z Wrocławia zorganizowali aż dwa pociągi specjalne, którymi udadzą się na to spotkanie. Mamy zatem pewność, że szczelnie wypełnią sektor gości, i na pewno będą wspierani przez swoje zgody. Musimy sprawić, aby nasz doping na długo zapadł im w pamięci, a wiemy, że nas na to stać.

Podczas tego spotkania zostanie przeprowadzona kolejna zbiórka na sektorówkę – koszulkę, o czym pisaliśmy już w tym miejscu

Chcieliśmy również przypomnieć o zapisach na wyjazdowe spotkanie w Szczecinie, a także o sprzedaży biletów na pucharowy mecz z Sandecją Nowy Sącz, które odbędzie się już w najbliższą środę o godz. 17:45. Również tym razem chcemy postarać się o jak najwyższą frekwencją, bo „jak nie my to kto”?!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments