Kibicowska zapowiedź spotkania z Zagłębiem Lubin. Wesprzyjmy piłkarzy!

Slazier  -  27 października 2018 11:26
0
2638

Przed nami kolejne spotkanie Górnika przy Roosevelta. Tym razem zmierzymy się z drużyną Zagłębia Lubin, a początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godz. 18:00.

Sprzedaż wejściówek na ten mecz idzie bardzo słabo. Na ten moment rozeszło się jedynie 5,5 tys. biletów. Nikomu nie trzeba tłumaczyć jak słaby to wynik. Mamy świadomość, że wpływ na całą sytuację ma forma naszej drużyny. Nie możemy jednak załamywać rąk, gdyż każdemu z nas zależy na tym, żeby Górnik wygrywał, gdyż tylko w taki sposób możemy myśleć o utrzymaniu się w Ekstraklasie. W niedzielę musimy ponownie głośno dopingować naszych piłkarzy. W końcu musi przyjść przełamanie!

Piłkarze postanowili osobiście poprosić nas o wsparcie podczas tego meczu. W tym miejscu znajdziecie jego treść. 

Prezentujemy harmonogram sprzedaży biletów:
SKLEP KIBICA – czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 – 14:00;
CENTRUM HANDLOWE M1 (wyspa Górnika Zabrze) – czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w handlowe niedziele w godzinach 10:00 – 20:00;
GALERIA ZABRZE – czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 20:00 oraz w handlowe niedziele w godzinach 10:00 – 19:00;
BIURO PODRÓŻY BRENDAN (ul. 3-go Maja 74, Zabrze) – czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:30 oraz w sobotę 10:00 – 13:00;
PUNKTY STS – zgodnie z harmonogramem ich pracy
o Tarnowskie Góry, ul. Piłsudskiego 9
o Lubliniec, ul. Konrada Mańki 11,
o Czerwionka-Leszczyny, ul. Mieszka I nr 2,
o Żory, ul. Jana Pawła II 21,
o Rydułtowy, ul. Ofiar Terroru 59A,
o Knurów, ul. Kazimierza Wielkiego 20/II ,
o Rybnik, ul. Korfantego 6,
ON-LINE – za pośrednictwem portalu www.bilety.arenazabrze.pl

Kibice Miedziowych mają zgodę z Arką Gdynia, Zawiszą Bydgoszcz, Falubazem Zielona Góra, Odrą Opole, a od niedawna łączy ich także układ z Polonią Bytom. Największym wrogiem Zagłębia jest drużyna Śląska Wrocław. Poza tym mają oni kosę z Lechią, Wisłą Kraków, czy Legią Warszawa. Miedziowi notują różne liczby na wyjazdach, a ich wyniki są w dużej mierze uzależnione od sportowej dyspozycji drużyny.

Zagłębie wybiera się do nas transportem kołowym w dwóch opcjach: autokarami (90 zł) oraz samochodami (20 zł). Wyjazd z Lubina zaplanowali na godz. 12. Warto zaznaczyć, że tego dnia będą wspierani przez swoich przyjaciół z Bytomia. Polonia organizuje wyjazd autokarowy, a jego koszt wynosi 45 zł. Niezależnie od liczby przyjezdnych pewne jest, że sektor gości na pewno będzie bardzo „aktywny” w naszym kierunku.

Przypominamy o trwających zapisach na wyjazdy do Warszawy, a także do Legionowa. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu. 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments