Kibicowska zapowiedź spotkania z Wisłą Płock. Walczymy o frekwencję!

Slazier  -  24 sierpnia 2017 20:05
0
4675

Górnik swoje kolejne spotkanie przy Roosevelta rozegra przeciwko drużynie Wisły Płock. Początek piątkowego spotkania zaplanowano na godz. 18.

To już czwarty mecz w tym sezonie na własnym stadionie. Trzy wcześniejsze zgromadził komplet na trybunach stadionu im. Ernesta Pohla. Czy i tym razem uda nam się wykupić wszystkie bilety? Mecz zostanie rozegrany w piątek o godz. 18 – dobrze wiemy, że nie jest to najkorzystniejsza pora, jednak mimo wszystko apelujemy do wszystkich sympatyków Górnika o jak najliczniejszy udział w tym spotkaniu! Naszym piłkarzom potrzebne jest wsparcie, bo tylko razem możemy odnosić kolejne zwycięstwa.

Warto zaznaczyć, że klub przygotował specjalną promocje na nadchodzący mecz w Pucharze Polski, w którym Górnik zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz. Jeśli z Wisłą znowu wypełnimy stadion do ostatniego miejsca, to wejściówki na spotkanie z Sączersami będą w obniżonych cenach.
Więcej w tym miejscu

Szczegółowy harmonogram sprzedaży biletów jest dostępny w tym miejscu.

Nikomu nie trzeba przypominać, że jeszcze kilka lat temu łączyła nas przyjaźń z kibicami Wisły. Na ten moment fani Petrochemii mają zgodę ze Stomilem Olsztyn oraz układ z Hutnikiem Kraków, a ich główną kosą jest Legia Warszawa. Nafciarze w zeszłym sezonie niejednokrotnie udowodnili, że potrafią zapełnić swój stadion, i od dłuższego czasu starają się o budowę nowego obiektu.

Kibice Wisły mobilizują się na wyjazd do Zabrza, a koszt wyprawy wynosi 80 zł (przejazd + bilet). Jak sami przyznają, sprzedaż biletów idzie dobrze, dlatego można się spodziewać, iż pojawią się u nas w sporej liczbie. Ich obecność na pewno podniesie rangę tego spotkania, a my musimy sprawić, żeby zapamiętali tą wizytę na długo.

Wszyscy na Roosevelta!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments