Kibicowska zapowiedź spotkania z Wigrami Suwałki

Slazier  -  21 kwietnia 2017 10:47
0
4635

Górnik swój najbliższy mecz przy Roosevelta rozegra przeciwko drużynie Wigier Suwałki. Początek piątkowego spotkania zaplanowano na godz. 20:45.

Sytuacja w naszym klubie jest jaka jest. Drużyna gra w kratkę, jednak mimo tej zmiennej dyspozycji nadal nie tracimy kontaktu z czołówką, i kwestia awansu jest wciąż otwarta. Nikomu nie trzeba przypominać, że mecz z Wigrami w perspektywie końca sezonu jest niezmiernie ważny! Dobro Górnika leży nam wszystkim na sercu, dlatego apelujemy do was o jak najliczniejszy udział w tym spotkaniu. Nasz doping jest po prostu niezbędny, by pomóc drużynie w odniesieniu kolejnego zwycięstwa. Tylko razem możemy osiągnąć upragniony cel jaki jest awans do Ekstraklasy, dlatego w piątek widzimy się na Roosevelta.

Przedstawiamy harmonogram sprzedaży biletów na to spotkanie:
Kasa Niebieska- 12:00
– sprzedaż biletów
– sprzedaż biletów parkingowych
– sprzedaż kart trójkolorowych
– odbiór kart i karnetów zakupionych przez internet
– depozyt

Kasa Biała – 14:00
– sprzedaż biletów
– sprzedaż biletów parkingowych

Kasa Czerwona -16:00
– sprzedaż biletów
– sprzedaż biletów parkingowych

Kasa nr. 5 – 15:00 (TORCIDA)
– sprzedaż biletów
– sprzedaż biletów parkingowych
– depozyt

Kibice Wigier mają zgodę z Granicą Kętrzyn, a kosę z Jagiellonią, Mazurem Ełk oraz ŁKS-em Łomża. Regularnie jeżdżą na mecze wyjazdowe swojej drużyny, a ich liczby są bardzo różne ze względu na znaczne odległości, które mają do pokonania.

Warto wspomnieć, że to już drugie spotkanie w tym sezonie kiedy przyjdzie nam zmierzyć się z drużyną Wigier w Zabrzu. Pierwszy mecz odbył się jesienią w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Wtedy do Zabrza zawitała delegacja dziewięciu kibiców z Suwałk. Jesteśmy ciekawi w jakim składzie stawią się przy Roosevelta.

Przypominamy, że nasza redakcja przeprowadzi relację radiową z tego spotkania. Już teraz zachęcamy do jej słuchania.

Razem po zwycięstwo!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments