Kibicowska zapowiedź spotkania z Pogonią Szczecin. Wszyscy na mecz!

Slazier  -  30 sierpnia 2018 18:42
0
4408

Przed nami spotkanie Górnika przy Roosevelta 81. Tym razem do Zabrza przyjeżdża drużyna Pogoni Szczecin. Początek piątkowego meczu zaplanowano na godz. 18:00.

Sprzedaż biletów w naszych szeregach nie idzie najlepiej. Na ten moment swoich nabywców znalazło ponad 7 tys. wejściówek. Wakacje się kończą, także większość z nas wróciła już z urlopów. Zabierzcie swoje pociechy, znajomych i wesprzyjcie naszych zawodników przy Roosevelta.

Wreszcie warto pochwalić nasz klub za podjętą akcję marketingową. Pewnie wielu z kibiców Górnika odebrało telefon od dziwnego numeru. Większość była przekonana, że dzwoni jakiś akwizytor, czy Pani, która zaprosi na kolejną promocję, czy też licytację. Jednak tym razem usłyszeliśmy głos naszego bramkarza, Tomka Loski, który zapraszał wszystkich na mecz z Pogonią. Zachęcamy was zatem do przyjścia na stadion i żywiołowego dopingu dla Górnika!

Przedstawiamy szczegółowy harmonogram sprzedaży wejściówek:
SKLEP KIBICA – czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 – 14:00;
CENTRUM HANDLOWE M1 (wyspa Górnika Zabrze) – czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w handlowe niedziele w godzinach 10:00 – 20:00;
GALERIA ZABRZE – czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 20:00 oraz w handlowe niedziele w godzinach 10:00 – 19:00;
BIURO PODRÓŻY BRENDAN (ul. 3-go Maja 74, Zabrze) – czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:30;
ON-LINE – za pośrednictwem portalu www.bilety.arenazabrze.pl

Kibice Pogoni trzymają się z Kotwicą Kołobrzeg, i stanowią jedną z głównych sił na całym Pomorzu. Warto wspomnieć, że przez długi czas łączyła ich przyjaźń z Legią. Kibice ze Szczecina starają się być na każdym wyjazdowym spotkaniu swojej drużyny, jednak z racji odległości ich liczby są różne.

Portowcy do Zabrza wybierają się pociągiem rejsowym. Odjazd nastąpi ok. 7:30 z dworca głównego. Na koszt tej wyprawy składa się bilet na mecz (10 zł), opłata na cele kibicowskie (10 zł) oraz bilet na pociąg. Jesteśmy ciekawi w jakiej liczbie zjawią się na naszym stadionie.

Wszyscy na mecz!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments