Kibicowska zapowiedź spotkania z Podbeskidziem. Wyjazd do Bielska po latach

Slazier  -  5 listopada 2016 20:56
0
913

Podbeskidzie_GieKSa_1617 (5)

Najbliższym rywalem Górnika będzie drużyna Podbeskidzia Bielsko-Biała. Początek niedzielnego spotkania został zaplanowany na godz. 17:45.

Kibice Górali regularnie chodzą na mecze swojej drużyny, a także jeżdżą na wyjazdy, jednak ich liczby są bardzo różne. Podbeskidzie potrafi przygotować oprawę, a także wyruszyć za swoją drużyną w większej liczbie. W tym miejscu warto przypomnieć ich wyjazd na mecz z GKS-em Tychy, na którym pojawili się w 446 głów. W mieście mają silniejszego rywala w postaci BKS-u, który rozdaje karty.

Klub z Bielska-Białej przygotował specjalną promocję dla swoich sympatyków. Bilety na młyn można nabyć już za 5 zł. Jesteśmy pewni, że mecz z Górnikiem przyciągnie na stadion dużą liczbę kibiców gospodarzy. Stadion Miejski w Bielsku-Białej znajduje się przy ul. Rychlińskiego 19, a jego pojemność wynosi 15316 widzów. Warto zaznaczyć, że oficjalne otwarcie obiektu po gruntownej przebudowie nastąpiło 8 października br. podczas meczu ze Stalą Mielec.

kibice_podbeskidzie_2011

Torcida do Bielska wybiera się w sile ponad 1500 głów. Fanatycy Górnika będą podróżowali pociągiem specjalnym, a zbiórka na dworcu PKP została wyznaczona na godz. 12:15. Cena wyjazdu wynosi 50 zł (bilet + przejazd). Jesteśmy przekonani, że Torcida zaprezentuje się z bardzo dobrej strony, a doping podczas spotkania poniesie naszych piłkarzy do cennego zwycięstwa.

Po raz ostatni w Bielsku byliśmy w sezonie 2011/12, a mecz zakończył się podziałem punktów. Na stadionie Podbeskidzia sporo się od tego czasu zmieniło.

„My jesteśmy zawsze tam!”

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl/Torcida.eu

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments