Kibicowska zapowiedź spotkania z Piastem Gliwice. Wszyscy na mecz!

Slazier  -  3 listopada 2019 06:31
0
3426

Przed nami kolejny mecz Górnik przy Roosevelta. Tym razem pora na Derby, gdyż zmierzymy się z drużyną Piasta Gliwice. Początek dzisiejszego spotkania zaplanowano na godz. 15:00.

Na ten moment sprzedano ok. 12 tys. wejściówek. Jesteśmy przekonani, że licznik nie zatrzyma się na tym poziomie i znacznie więcej kibiców Górnika zasiądzie na trybunach stadionu im. Ernesta Pohla. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do przyjścia na ten mecz, i do głośnego wspierania piłkarzy.

Nikomu nie trzeba przypominać, że Gliwice to miasto Górnika, a jego prawdziwą siłą jest TORCIDA. To właśnie sympatycy „Trójkolorowych” z tego miasta są jednym z naszych najsilniejszych Fan Clubów i na pewno bardzo licznie pojawią się na tym meczu. Torcida Gliwice organizuje nawet zbiórkę na dworcu PKP w Łabędach (godz. 11:30), skąd wszyscy udadzą się pociągiem do Zabrza. Na miejscu będzie można nabyć okazjonalne szale w cenie 25 zł.

Prezentujemy szczegółowy plan sprzedaży wejściówek:

KASA NIEBIESKA – czynna od godziny 09:00
– sprzedaż biletów
– sprzedaż biletów parkingowych
– sprzedaż kart trójkolorowych
– depozyt
– odbiór biletów ,zaproszeń ( umowy )
– reklamacje

KASA BIAŁA – czynna od godziny 10:00
– sprzedaż biletów
– sprzedaż biletów parkingowych

KASA CZERWONA – czynna od godziny 10:00
– sprzedaż biletów
– sprzedaż biletów parkingowych

KASA TORCIDA – czynna od godziny 10:00
– sprzedaż biletów
– sprzedaż biletów parkingowych
– depozyt

GALERIA ZABRZE – czynna w godzinach 10:00 – 15:00;

ON-LINE – za pośrednictwem portalu www.bilety.arenazabrze.pl

Warto wspomnieć, że partnerem społecznym tego meczu będzie Miasteczko Śląskie – jego mieszkańcy mogą nabywać wejściówki z rabatem 20 %.

Kibice Piasta od zawsze byli w naszym cieniu. Jak dobrze wiadomo Gliwice to miasto Górnika, i TORCIDA dba o to, aby tak było nadal. Fani Piasta trzymają się z Bate Borysov oraz GKS-em Jastrzębie, a ich największą kosą jest nasz klub. Każdy mecz z Górnikiem traktują, jako najważniejszy w sezonie. Tym razem nie zawitają do nas, ponieważ ciąży na nich jeszcze zakaz wyjazdowy.

Jadymy durś!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments