Kibicowska zapowiedź spotkania z Olimpią Grudziądz. Wreszcie gramy w sobotę!

Slazier  -  7 kwietnia 2017 22:03
0
6033

Przed nami kolejne spotkanie Górnika. Tym razem przeciwnikiem zabrzan będzie drużyna Olimpii Grudziądz, a początek sobotniego spotkania zaplanowano na godz. 17:45.

Wreszcie gramy w sobotę! Mamy więc nadzieję, że mimo nie najlepszej dyspozycji naszej drużyny po raz kolejny będziemy w stanie licznie zgromadzić się na Roosevelta. Oczywiście zapraszamy wszystkich do udziału w tym spotkaniu i do głośnego wspierania Górnika w drodze po tak cenne zwycięstwo.

Podczas tego spotkania zostanie przeprowadzona zbiórka na najdłuższą flagę w Polsce! Każda osoba, która wrzuci coś do puszki otrzyma od grupy UGZ pamiątkową vlepkę. 

Harmonogram sprzedaży biletów w dniu meczu:

Kasa Niebieska- 10:00
– sprzedaż biletów ( Olimpia i Zagłębie)
– sprzedaż biletów parkingowych
– sprzedaż kart trójkolorowych
– odbiór kart i karnetów zakupionych przez internet
– depozyt

Kasa Biała – 12:00
– sprzedaż biletów ( Olimpia i Zagłębie)
– sprzedaż biletów parkingowych

Kasa Czerwona -15:00
– sprzedaż biletów ( Olimpia i Zagłębie)
– sprzedaż biletów parkingowych

Kasa nr. 5 – 15:00 (TORCIDA)
– sprzedaż biletów (Olimpia i Zagłębie)
– sprzedaż biletów parkingowych
– depozyt

W trakcie meczu będą również prowadzone zapisy na wyjazd do Bytowa, którego koszt wynosi 120 zł (przejazd + bilet). Więcej informacji Tutaj.

Kibiców Olimpii łączy układ z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie oraz z Wigrami Suwałki. Warto wspomnieć, że w Grudziądzu działa także jeden z lepszych fan-clubów Widzewa, a stosunki pomiędzy Olimpią a WFCG są neutralne. Ekipa z Grudziądza regularnie działa na meczach wyjazdowych i domowych swojej drużyny, a do grona ich kos zalicza się Spartę Brodnica, Włocłavię Włocławek oraz Legię Chełmża.

Olimpia mobilizuje się na wyjazd do Zabrza. Na to spotkanie wybierają się transportem kołowym, a cena wyprawy wynosi 80 zł (zapisy do 31.03) oraz 90 zł (zapisy do 6.04). Kibice z Grudziądza wydali nawet specjalną piosenkę zachęcającą do udziału w tym spotkaniu.

Wydaje się, że Olimpia zawita do nas w dobrej liczbie. Doskonale wiemy, że mecz z udziałem kibiców drużyny przeciwnej zawsze stoi na wyższym poziomie. Jesteśmy zatem ciekawi, z jakiej strony grudziądzanie zaprezentują się w Zabrzu.

Wszystkich nieobecnych w sobotę już teraz zapraszamy do naszej relacji radiowej z tego spotkania. Tradycyjnie nie zabraknie informacji o tym, co dzieje się na trybunach!

Do zobaczenia na Roosevelta!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments