Kibicowska zapowiedź spotkania z Legią Warszawa. Inauguracja sezonu przy Roosevelta!

Slazier  -  15 lipca 2017 10:49
0
8672

Przed nami inauguracja sezonu Ekstraklasy przy Roosevelta. Przeciwnikiem Górnika będzie drużyna Legii Warszawa, a początek sobotniego spotkania zaplanowano na godz. 20:30. Wejściówki na ten mecz rozeszły się w trybie błyskawicznym i na stadionie zamelduje się komplet fanów Trójkolorowych!

Kibice stołecznej drużyny należą do grona najmniej lubianych fanów w Polsce. Trzymają się z Zagłębiem Sosnowiec, ADO Den Haag, Olimpią Elbląg, czy Radomiakiem Radom, a do ich kos należą m. in. kibice Lecha, Ruchu, Widzewa, czy też kibice naszej drużyny.

Legia do Zabrza wybiera się transportem kołowym, a bilety były do nabycia w cenie 50 zł. Otrzymali oni pulę 1135 biletów – jesteśmy ciekawi czy zjawią się w komplecie. Na pewno będą wspierani przez swoich zgodowiczów z Sosnowca, co niewątpliwie doda kolejnego smaczku temu widowisku. Dobrze wiadomo, że zarówno Legia, jak i Zagłębie nie należą do naszych ulubieńców.

Po rocznej przerwie wracamy na należne nam miejsce. Każdy z nas z utęsknieniem czekał na pierwszy mecz w Ekstraklasie, a od momentu ogłoszenia terminarza rozgrywek nasze podekscytowanie rosło coraz bardziej. Nikt nie miał wątpliwości, że bilety na mecz z Legia bardzo szybko znajdą swoich nabywców i tak też się stało. Wykupiliśmy wejściówki w trzy dni, można żałować, że nie mamy do dyspozycji czwartej trybuny, bo pewnie i ona zostałaby zapełniona.

Warto zaznaczyć, że tempo sprzedaży biletów odbiło się szerokim echem w całej Polsce. Po raz kolejny pokazujemy, że jesteśmy w ścisłej kibicowskiej elicie! Cieszy również fakt, że na stadionie pojawi się dużo nowych osób. Mamy nadzieję, że połkną przysłowiowego bakcyla i na stałe zadomowią się na Roosevelta.

Jesteśmy pewni, że widowisko pod kątem kibicowskim będzie stało na najwyższym poziomie. Pełny stadion na pewno zapewni głośne i nieustające wsparcie naszym piłkarzom. Wierzymy, że nasz doping pomoże im w odniesieniu dobrego rezultatu. Stwórzmy niesamowitą atmosferę, sprawmy by ten mecz został zapamiętany na bardzo długo.

Dla naszego ukochanego Górnika!

Do zobaczenia na Roosevelta!

Na nana nana, nana nanana…

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments