Kibicowska zapowiedź spotkania z Lechem. Wycieczka do Poznania!

Slazier  -  6 kwietnia 2018 19:49
0
3285

Przed nami ostatnie spotkanie Górnika w części zasadniczej obecnego sezonu. Nasza drużyna uda się do Poznania, by tam zmierzyć się z Lechem. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godz. 18:00.

W wyniku zdarzeń, które miały miejsce podczas spotkania z Piastem Gliwice zostaliśmy objęci zakazem stadionowym i nie możemy wybrać się na mecz z Lechem. Pomimo tego Torcida organizuje wycieczkę krajoznawczo-turystyczną do Poznania. Wszyscy uczestnicy tej wyprawy mogą liczyć na szereg atrakcji. Będzie można zwiedzać wiele zabytków stolicy Wielkopolski, m. in. rynek, na którym znajdują się słynne w całym kraju koziołki.
Jesteśmy pewni, że fani Górnika, którzy w sobotę zameldują się w Poznaniu, będą bardzo mocno trzymać kciuki za naszą drużynę. Każdy z nas doskonale pamięta mecz z Lechem, który został rozegrany w Zabrzu na początku listopada ubiegłego roku. Górnik po zwycięstwie 3-1 zakończył pierwszą część sezonu zasadniczego na pozycji lidera Ekstraklasy. Nasi piłkarze muszą sobie przypomnieć tą chwilę, i zrobić wszystko, by i w tym spotkaniu skutecznie przeciwstawić się rozpędzonej drużynie Kolejorza.

Fani Lecha mają dobre stosunki z Arką, Cracovią, KSZO Ostrowiec, a także ŁKS-em Łódź. Ich odwiecznym rywalem jest Legia, a mecze ze stołeczną drużyną prawie zawsze gromadzą komplet widzów. Kibice Kolejorza niewątpliwie należą do kibicowskiej czołówki w naszym kraju.

Wejściówki na ten mecz w Poznaniu rozchodzą się bardzo dobrze. Na ten moment sprzedano ich blisko 30 tys. Już teraz wiadomo, że mecz z Górnikiem pod względem frekwencji na stadionie Lecha będzie jednym z najlepszych w tym sezonie.

Jadymy durś!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments