Kibicowska zapowiedź spotkania z Koroną Kielce. Jest mecz, jest Święto!

Slazier  -  9 maja 2018 13:03
0
3758

Przed nami przedostatnie spotkanie Górnika przy Roosevelta w tym sezonie. Tym razem przyjdzie nam zmierzyć się z drużyną kieleckiej Korony, a początek środowego meczu zaplanowano na godz. 18:00.

Nikomu nie trzeba przypominać, że walczymy o jak najlepszą frekwencję! Dobrze wiemy, że termin i godzina rozgrywania meczu nie jest najlepsza, ale dla nas nie powinno to stanowić żadnej przeszkody. Piłkarze wrócili na właściwe tory i realnie walczą nie tylko o puchary, ale także o miejsce na podium w ligowej tabeli. W pierwszej części sezonu pod względem frekwencji zostawialiśmy całą Ekstraklasę daleko w tyle. Postarajmy się by również zakończenie ligowego sezonu należało do nas. Stawmy się jak najliczniej przy Roosevelta i pomóżmy naszej drużynie w odniesieniu kolejnego bardzo ważnego zwycięstwa. Wszyscy na szpil!

Prezentujemy szczegółowy harmonogram sprzedaży biletów na to spotkanie:
SKLEP KIBICA – czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00
GALERIA ZABRZE – czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 20:00
BIURO PODRÓŻY BRENDAN (ul. 3-go Maja 74, Zabrze) – czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:30
Zapraszamy do korzystania sprzedaży internetowej za pośrednictwem platformy biletowej – www.bilety.arenazabrze.pl.

„Scyzory” mają zgodę z Sandecją Nowy Sącz oraz Stalą Mielec. Z kolei nie lubią się z Wisłą Kraków, Motorem Lublin, a zwłaszcza z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Ultrasi Korony niejednokrotnie udowodnili, że potrafią stworzyć świetne choreografie.

Koroniarze do Zabrza wybierają się pociągiem, a koszt wyjazdu wynosi 50 zł. Zbiórkę na mecz zaplanowali na godz. 14:30, a odjazd na Śląsk ma nastąpić o 15:00. Pomimo średnich wyników ich drużyny w ostatnich meczach, nie dają za wygraną, i chcą licznie pojawić się w Zabrzu. Już w środę przekonamy się w jakiej liczbie zawitają na Roosevelta.

Jadymy durch!

Jest mecz, jest Święto!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments