Kibicowska zapowiedź spotkania z Jagiellonią Białystok. Wszyscy na stadion!

Slazier  -  22 września 2018 16:54
0
3191

Przed nami kolejne spotkanie Górnika przy Roosevelta. Do Zabrza przyjeżdża drużyna Jagiellonii Białystok, a początek niedzielnego meczu zaplanowano na godz. 18:00.

Sprzedaż biletów nie idzie najlepiej, gdyż na ten moment rozeszło się ok. 9 tys. wejściówek. Klub po raz kolejny zaangażował się w akcję marketingową zachęcającą do przyjścia na stadion. Tym razem otrzymaliśmy wiadomość SMS od Igora Angulo, który namawia, żeby niedzielne popołudnie spędzić przy Roosevelta. Każdy kibic, który zakupi bilet dla siebie, a także zabierze ze sobą osobę, która jeszcze nie widnieje w systemie sprzedaży otrzyma kubek „Są starsi, nie ma lepszych”. Warto zaznaczyć, że ta promocja potrwa dłużej, a zdobyć będzie można również inne modele kubków. Zachęcamy was zatem do udziału w tym spotkaniu, i głośnego wsparcia naszej drużyny!

Prezentujemy szczegółowy harmonogram sprzedaży wejściówek:
SKLEP KIBICA – czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 – 14:00;
CENTRUM HANDLOWE M1 (wyspa Górnika Zabrze) – czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w handlowe niedziele w godzinach 10:00 – 20:00;
GALERIA ZABRZE – czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 20:00 oraz w handlowe niedziele w godzinach 10:00 – 19:00;

Kibice Jagielloni nie mają żadnej zgody. Trzymają się z fanami Mazura Ełk, a ich główną kosą niewątpliwie jest drużyna Legii, z którą rywalizują od lat. Do Zabrza wybierają się transportem kołowym: mogą jechać autokarem (100 zł – przejazd + bilet), lub samochodem, i wtedy płacą jedynie za bilet (25 zł). Mają zamiar wyruszyć ok. 8 rano, a powrót do domu planują na 5 rano w poniedziałek. Jesteśmy ciekawi w jakiej liczbie zameldują się przy Roosevelta i z jakiej strony się pokażą.

Podczas tego spotkania grupa UGZ przeprowadzi kolejną zbiórkę pieniędzy na cele Ultras, o czym pisaliśmy w tym miejscu. Zachęcamy do wrzucania do puszek!

Jest mecz, jest Święto!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments