Kibicowska zapowiedź spotkania z Cracovią. Wszyscy na mecz!

Slazier  -  18 grudnia 2017 07:07
0
4553

Przed nami ostatnie tegoroczne spotkanie Górnika przy Roosevelta. Tym razem przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną Cracovii Kraków, a początek poniedziałkowego spotkania zaplanowano na godz. 18:00.

Sprzedaż biletów na to spotkanie idzie średnio. Niewątpliwy wpływ na taki stan rzeczy ma pora rozgrywania meczu, jednak już nie raz udowodniliśmy, że nawet to nie przeszkadza nam w wykupieniu wszystkich wejściówek! Ponownie zachęcamy was do licznego udziału w tym widowisku. Przyjdźmy wszyscy, by wesprzeć naszych piłkarzy w walce o kolejne zwycięstwo, a także by podziękować im za cały tegoroczny trud, jaki włożyli w grę dla naszej ukochanej drużyny! Niedawno obchodziliśmy urodziny Górnika, i najlepszym prezentem, jaki możemy wszyscy podarować klubowi, zawodnikom, a także i nam kibicom, będzie kolejny już komplet w tym sezonie.

Do grona przyjaciół kibiców Cracovii należy zaliczyć Lech Poznań, Arkę Gdynia, Sandecje Nowy Sącz, Tarnovie Tarnów, Polonie Warszawa, a także GKS Tychy. Warto zaznaczyć, że Pasy mają układ z fanami Ajaxu Amsterdam. Z kolei Cracovia ma złe stosunki z Lechią Gdańsk, Śląskiem Wrocław, Ruchem Chorzów, Widzewem Łódź, Unią Tarnów, a przede wszystkim z Wisłą Kraków. Pasy jeżdżą na wyjazdy, jednak ich liczby powalać nie mogą. Mobilizują się na derby z Wisłą, a ich ultrasi, tzw. Opravcy, są znani w całej Polsce.
Wiadomo, że kibice Cracovii mają zakaz wyjazdowy, który Komisja Ligi nałożyła na nich po ostatnich Derbach z Wisłą.

Wszyscy na Roosevelta!

Prezentujemy harmonogram pracy kas w dniu meczu z Cracovią (poniedziałek, 18 grudnia):

Kasa Niebieska – czynna od godziny 10:00
– sprzedaż biletów
– sprzedaż biletów parkingowych
– sprzedaż karnetów na rundę wiosenną
– sprzedaż karnetów (parking)
– sprzedaż kart trójkolorowych
– depozyt
– odbiór biletów ( konkursy)

Kasa Biała – czynna od godziny 14:00
– sprzedaż biletów
– sprzedaż biletów parkingowych

Kasa TORCIDA – czynna od godziny 15:00
– sprzedaż biletów
– sprzedaż biletów parkingowych
– depozyt

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments