Kibicowska zapowiedź spotkania w Puławach. Razem po awans!

Slazier  -  3 czerwca 2017 19:23
0
12173

Górnik swoje ostatnie spotkanie w sezonie 2016/17 rozegra w Puławach, a jego przeciwnikiem będzie drużyna Wisły. Nikomu nie trzeba przypominać jaka jest stawka tego arcyważnego meczu. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godz. 12:30.

Do Puław wybieramy się transportem kołowym, a głównym celem naszej wycieczki będzie zwiedzanie słynnego pałacu Czartoryskich – więcej szczegółów w tym miejscu. Każdy z nas mógł wybrać jeden z dwóch środków transportu: autokar (75 zł) lub samochód własny. Z racji wagi spotkania w Puławach nie potrzebna była mobilizacja w naszych szeregach. Prawda jest taka, że gdyby nie sprzeciw smutnych panów, to na mecz z Wisłą moglibyśmy otrzymać dodatkową pulę biletów i dopingować Górnika w sile prawie 1400 gardeł. Jesteśmy pewni, że wszystkie wejściówki szybko znalazłyby swoich nabywców! Zbiórka pod stadionem została wyznaczona na godzinę 2 w nocy – wszystkich zainteresowany prosimy o punktualność.

Musimy stworzyć niesamowite widowisko i dopingować naszych piłkarzy od pierwszej do ostatniej minuty. Wierzymy, że oni staną na wysokości zadania, postawią przysłowiową kropkę nad i, a w rezultacie będziemy mogli cieszyć się z upragnionego awansu do Ekstraklasy. Razem po zwycięstwo!

Wisła nie ma żadnej zgody, a jedynie układ z Pogonią Siedlce. Na mecze wyjazdowe jeżdżą w średnich liczbach, mobilizując się na spotkania derbowe z klubami z Lubelszczyzny. Kibice z Puław mają kosę z Chełmianką Chełm, Motorem Lublin i Górnikiem Łęczną.

Kibice z Puław mecz z Górnikiem traktują jako spotkanie rundy. Chcą wystawić liczny młyn i dopingować swoich piłkarzy, który walczą jeszcze o utrzymanie w I Lidze. Warto zaznaczyć, że dużą część biletów na sektory gospodarzy została wykupiona w sprzedaży internetowej przez naszych kibiców.

Przypominamy, że nasza redakcja przeprowadzi relację radiową z tego meczu – więcej szczegółów w tym miejscu. Zapraszamy do słuchania!

Tylko zwycięstwo!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments