Kibicowska zapowiedź meczu z Wisłą Puławy

Slazier  -  12 listopada 2016 22:12
0
886

kibice_znicz_1617

Górnik swoje kolejne spotkanie ligowe rozegra na Roosevelta, a jego przeciwnikiem będzie drużyna Wisły Puławy. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godz. 15.

Wisła nie ma żadnej zgody, a jedynie układ z Pogonią Siedlce. Na mecze wyjazdowe jeżdżą w średnich liczbach, szczególnie mobilizując się na mecze derbowe z klubami z Lubelszczyzny. Kibice z Puław mają kosę z Chełmianką Chełm, Motorem Lublin i Górnikiem Łęczną. Niestety, nie udało nam się natrafić na żadną wzmiankę o wyjeździe Wisły na to spotkanie. Można się jednak spodziewać, że jeśli pojawią się w Zabrzu, to ich liczba z pewnością nie będzie piorunująca.

Bilety na ten mecz można nabywać w kasach:
– Niebieska (od godz. 10:00),
– Biała (od godz. 11:00),
– Czerwona (od godz. 12:00),
– Torcidy (ul. Roosevelta) (od godz. 12:00), a także punktach Kolportera, w sklepie kibica w Galerii Zabrze, przez Internet za pośrednictwem strony www.bilety.arenazabrze.pl. Warto zaznaczyć, że cena biletu w dniu meczu wzrasta o 5 złotych.

Sprzedaż wejściówek na to spotkanie idzie bardzo słabo. Mamy świadomość czym to jest spowodowane. Cierpliwość kibiców Górnika poddawana jest coraz to nowym próbom, jednak mimo wszystkich przeciwności powinniśmy być z naszą ukochaną drużyną. Piłkarze się zmieniają, włodarze odchodzą, a my nadal trwamy i trwać będziemy! Informacje, które docierają do sympatyków „Trójkolorowych” nie są najlepsze i nie napawają nikogo optymizmem na przyszłość. W tych ciężkich chwilach dla naszego klubu powinniśmy go wspierać z całych sił.

Wszyscy na Roosevelta!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments